Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Optyk Rozmus Eye Care


Kolorowe soczewki kontaktowe - efektowna zmiana oczu


Mówią, że oczy to zwierciadło duszy, a ludzie kolorów oczu naturalnie mają wiele. Najczęściej oczy są zielone, niebieskie, brązowe albo szare, występują też w co najmniej kilkudziesięciu odcieniach. Jednak co zrobić, kiedy  dusza jest bardziej kolorowa, niż tradycyjnie? Dodatkowo właśnie nadarza się świetna okazja, aby pokazać kolorową i oryginalną osobowość? Jeśli tylko nie brakuje odwagi, to warto sięgnąć po kolorowe soczewki kontaktowe.

Wybór kolorowych soczewek jest imponujący, dobranie odpowiednich zależy tylko od kreatywności. Kolor tęczówki można zmienić na inny naturalny albo na kolory i wzory bardziej dzikie, bajkowe czy teatralne. W sklepach można bez problemu dostać soczewki, które zmienią nam kolor oczy z zielonego na niebieski, z niebieskiego na brązowy a z brązowych na czarne. Bardzo ciekawie prezentują się również soczewki w kolorze fioletowym, czy bardziej nietypowe — szafirowe. Jednak najciekawszą i najefektowniejszą zmianę oczy stworzą soczewki białe albo żółte. Widok osoby z białymi tęczówkami jest niewątpliwie intrygujący, takie oczy kojarzą się z wręcz horrorową atmosferą. Za pomocą szkieł kontaktowych oczy mogą stać się całe białe, a hitem są soczewki kryjące cale oko, tworzące białą tęczówkę na tle czarnego białka. Planując oryginalną kreację na Hallowenowe przyjęcie, można totalnie puścić wodze fantazji. Charakteryzacja na słynnego Jigsaw proponującego ciekawe gry przypadkowym ludziom? A może jednak komiksowy bohater  Deadpool w swojej całej okazałości? Żaden kłopot.  W jeden  wieczór można być żywym Zombie a w następny już smokiem albo szalonym stworzeniem, które uciekło z laboratorium zwariowanego naukowca.  Kilka sekund i można być, kim tylko się chce. 

W całej zabawie należy pamiętać o tym, aby soczewki dokładnie dobrać do swoich oczu. Ważny jest och rozmiar, krzywizna, nawodnienie i kolor. W interesie użytkowników jest to, aby szkła kontaktowe nosić z zachowaniem jak najlepszego poczucia komfortu i bezpieczeństwa dla oczu. W tym celu warto wybierać tylko sprawdzonych i profesjonalnych optyków takich jak Optyk Rozmus, gdzie poza dużym wyborem soczewek kontaktowych każdy znajdzie indywidualną pomoc doświadczonych specjalistów. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.optykrozmus.pl/
Dodano: 2019-03-08
Telefon: 32 447 01 27
Miejscowość: Pszczyna
Adres: Piastowska 3
Kod pocztowy: 43-200

Źródła:
https://www.optykrozmus.pl/kolory-soczewek-kontaktowych/
https://waszesoczewki.pl/Kolorowe-c50

Podobne Firmy

GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński
ul. Targowa 5, 40001 Chorzów
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży