Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J


Sklep plastyczny Gorzów | https://www.druczek.info/


Sieć sklepów i hurtowni Druczek oferuje szeroki asortyment papierniczy i biurowy oraz usługi ksero i w zakresie wyrabiania pieczątek zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Działając na terenie wielu miejscowości w trzech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim oraz podkarpackim, zapewnia łatwy dostęp do bardzo bogatej oferty szkolnej oraz artystycznej. Sklep plastyczny w Gorzowie Wielkopolskim oraz inne punkty np. w Szczecinie, czy Koszalinie są zatowarowane w długopisy, notesy, pędzle, farby, papiery dekoracyjne, nożyczki i wiele innych materiałów niezbędnych do szkoły oraz tworzenia prac kreatywnych typu handmade, czy rękodzieła.

Biuroserwis to oferta skierowana do przedsiębiorstw i biur. Druczek.info dysponuje własną flotą samochodową, dzięki czemu współpracujący z klientem na bieżąco handlowcy, mogą zaoferować szybką dostawę wszelkich materiałów biurowych, niezbędnych do pracy i właściwego funkcjonowania każdej firmy. Od artykułów wyposażenia, przez produkty spożywcze, po środki czystości. W ramach usług wykonywane są także pieczątki, napisy z folii samoprzylepnej oraz usługi druku, skanowania oraz ksero. Firma zrealizuje każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie.

W sklepach plastycznych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Koszalinie i innych miejscowościach coś dla siebie wynajdzie każdy amator różnego rodzaju prac artystycznych, od wielbicieli scrapbookingu, decoupage oraz innych prac ręcznych i dekoracji, po zawodowych plastyków. Znajdują się tu profesjonalne artykuły kreślarskie i malarskie. Skorzystać można także w oferty ksero, oraz oprawić dokumenty, czy prace magisterskie, licencjackie i inne. Z kolei osoby prowadzące działalność, mogą zamówić pieczątkę osobistą.

W placówkach sieci dostępna jest bogata gama różnego rodzaju artykułów szkolnych, wśród których zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą serie tornistrów, piórników, kredek, bloków i zeszytów ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek. Natomiast nastolatki będą mogły wybrać modne motywy lub akcesoria z bohaterami z filmów oraz komiksów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.druczek.info/
Dodano: 2019-03-15
Telefon: 887 506 003
Miejscowość: Goleniów
Adres: I Brygady Legionów 6A
Kod pocztowy: 72-100

Źródła:
https://www.druczek.info/


Podobne Firmy

Art Shops Sylwia Zakrocka
ul. Turkusowa 26, 70778 Szczecin
Galeria Stolarki
ul. Harnasiów 40, 71018 Szczecin
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
ul. Tenisowa 29, 71066 Szczecin
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży