Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński


Szkółka bmx


Dorastające i pełne energii dziecko stanowi prawdziwe wyzwanie dla większości rodziców. Każdy opiekun chciałby zorganizować czas swojej pociechy po godzinach lekcyjnych w taki sposób, aby wybrana aktywność wspierała rozwój, a także pozwalała na miłe spędzenie popołudnia i trochę dobrej zabawy. Niewątpliwie wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe są doskonałym wyborem, zwłaszcza kiedy na miejscu można spotkać rówieśników podzielających wspólne zainteresowania i pasje. 

Zamiłowanie do rowerów i kolarstwa rodzaju bicycle motocross to hobby, które połączyło twórców GOP BMX School. Profesjonalna szkółka bmx oferuje zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla starszej młodzieży. Podczas treningów uczestnicy, w zależności od ich wieku oraz poziomu zaawansowania, mogą nauczyć się podstaw jazdy, udoskonalić posiadane umiejętności, a także opanować nowe triki i sztuczki. 

Zmieniające się pory roku, a wraz z nimi warunki pogodowe, nie stanowią dla instruktorów najmniejszego problemu. Latem szkółka prowadzi zajęcia w skateparkach na świeżym powietrzu, natomiast zimą lub kiedy po prostu pogoda nie jest sprzyjająca, ćwiczenia odbywają się na krytym skateparku z prawdziwego zdarzenia.

Co warto zabrać ze sobą na ćwiczenia?

Na pewno niezbędnym sprzętem jest sam rower bmx, a także kask zabezpieczający głowę przed uderzeniem czy upadkiem. Zdając sobie sprawę, że zakup nowego roweru oraz kasku to niemały wydatek dla rodziców początkującego hobbysty czy w ogóle młodych ludzi przeważnie dysponujących ograniczonym budżetem, szkółka zapewnia swoim uczestnikom możliwość wypożyczenia tego najważniejszego ekwipunku. Dodatkowo warto mieć ze sobą:

  • napój (najlepsza będzie czysta woda mineralna),
  • ochraniacze na piszczele, kolana oraz na łokcie,
  • obuwie rowerowe z osłoniętą kostką i wytrzymałą podeszwą,
  • strój na przebranie.

Zajęcia w tej szkole to nauka bez zobowiązań. Istnieje możliwość wykupienia jednorazowego treningu, a także karnetu na dziesięć lub dwadzieścia godzin, które można wykorzystać w formie pięciu lub dziesięciu dwugodzinnych lekcji. Pierwsze zajęcia, podczas których instruktor ocenia poziom zaawansowania, dla wszystkich uczestników są darmowe.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://gopbmx.pl/
Dodano: 2019-04-07
Telefon: 577 835 961
Miejscowość: Chorzów
Adres: Targowa 5
Kod pocztowy: 40-001

Źródła:
http://gopbmx.pl/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży