Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Art Shops Sylwia Zakrocka


Obrazy ręcznie malowane na płótnie | Art Shops Sylwia Zakrocka


Każdy chce mieć wyjątkowe wnętrze. Aranżując dane pomieszczenie – biuro, salon, sypialnię – zwraca się uwagę na rzeczy nieszablonowe, przyciągające uwagę, niespotykane. Dzięki nim wnętrze staje się unikatowe i nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Wystrój to nie tylko odpowiedni kolor na ścianach i meble. Charakteru nadają dodatki. Odpowiedni dywan, oświetlenie, charakterystyczny fotel, zdjęcia, książki, roślinki – to właśnie one dopełniają całości. Puste ściany nie wpływają dobrze na wygląd wnętrza. Szuka się inspiracji, w jaki sposób można zaaranżować daną przestrzeń na ścianie tak, aby przyciągała uwagę i wywoływała efekt wow.

Każdy decyduje się w wystroju pomieszczenia na coś innego. Jedni wieszają lustra, inni wybierają zdjęcia, kolejni zaś wybierają coś bardziej awangardowego lub nowoczesnego. Rzeczami, które były, są i będą modne są obrazy – różnej wielkości, kształtów z przeróżnymi motywami. Każdy może więc dobrać do swojego wnętrza najbardziej odpowiadający wzór oraz kształt. Jest to dekoracja, która idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni, biurze czy innym pomieszczeniu. Obrazy ręcznie malowane na płótnie są najpiękniejsze. Przykuwają największą uwagę, ponieważ widać, że są malowane ręcznie. Artysta musiał włożyć w swoją pracę całe serce i talent. To doskonały wybór na uatrakcyjnienie wnętrza. Na stronie art-and-texture.pl klienci mogą znaleźć bogaty asortyment nietuzinkowych obrazów, dzięki którym wnętrze nabierze zupełnie innego i nowego wyrazu. Każdy z obrazów tworzony jest przez artystów. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że to wyjątkowa i ponadczasowa dekoracja. Klienci mogą zdecydować się na piękne pejzaże, motywy florystyczne, obrazy prezentujące martwą naturę, miasta, ludzi, ręcznie malowane obrazy wpasowujące się w kanon sztuki nowoczesnej, a także inspirujące malarstwo artystyczne. Dostępne są zarówno obrazy czarno-białe, jak i te wielokolorowe. Oferta wpisze się w gust niemal każdego klienta. Ręcznie malowane obrazy posiadają duszę i to wyróżnia je od tak wielu innych dostępnych dekoracji.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://art-and-texture.pl/
Dodano: 2019-04-21
Telefon: 570892503
Miejscowość: Szczecin
Adres: Turkusowa 26
Kod pocztowy: 70-778

Źródła:
http://art-and-texture.pl/category/474164/obrazy-recznie-malowane.html


Podobne Firmy

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J
ul. I Brygady Legionów 6A, 72100 Goleniów
Galeria Stolarki
ul. Harnasiów 40, 71018 Szczecin
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
ul. Tenisowa 29, 71066 Szczecin
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży