Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

GAT Sp. z o. o. sp. k.


Prace wysokościowe - GAT Sp. z o. o. sp. k.


W XXI wieku buduje się coraz wyższe budynki i inne obiekty. Jest to trend bardzo widoczny i to nie tylko w Azji, gdzie jest duże przeludnienie. Stanowi to nie lada wyzwanie, bo inwestorzy muszą znaleźć odpowiedź na pytanie, jak przy coraz wyższej konstrukcji budynków zoptymalizować ich koszty budowy? Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma GAT nieustannie poszerza zakres oferowanych usług. Są to wszelkiego rodzaju prace wysokościowe. Najczęściej usługi te kojarzą się z pracami remontowo-budowlanymi wykonywanymi na lądzie. Jadnak katalog usług rekomendowanej firmy byłby niepełny, gdyby jej specjaliści nie świadczyli usług także na morzu czy oceanie. Doświadczona załoga firmy realizowała prace na wszystkich kontynentach, także na platformach wiertniczych.

Pracownicy firmy z Warszawy mają m.in.:

  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • wszystkie potrzebne uprawnienia i certyfikaty do wykonywania prac na wysokościach
  • nowoczesny sprzęt.

Załoga firmy może pochwalić się też bogatym portfolio. Warto je obejrzeć, aby się przekonać, jak zróżnicowane projekty mieli oni okazję realizować. Często były to projekty o charakterze międzynarodowym, wykonywane na zlecenie klientów, m.in. z sektora:

  • naftowo-gazowego
  • budownictwa przemysłowego
  • czy energetycznego.

Mogą to być prace konserwatorskie czy też remontowo-budowlane. Nierzadko tego typu usługi są wykonywane w niesprzyjających warunkach i w trudno dostępnych miejscach, np. przy stawianiu czy demontażu słupów energetycznych. Pracownicy firmy zachęcają do pobrania i obejrzenia materiałów multimedialnych opublikowanych na firmowej stronie internetowej. Są tam także pliki pdf i galeria zdjęć. Pozwala to potencjalnym klientom sprawdzić np. na jakim sprzęcie pracują specjaliści wykorzystujący w swojej pracy techniki dostępu linowego. Poza linami asekuracyjnymi, pracownicy muszą być często wyposażeni w worki transportowe, urządzenia samohamowne czy też przyrządy zaciskowe.

Dodatkowo firma przeprowadza szkolenia z technik dostępu linowego. Szkolenia są zgodne z normami IRATA, SPRAT i OTDL. Aby zdobyć certyfikat, trzeba zdać egzamin zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gat-int.com/
Dodano: 2019-05-05
Telefon: +48 22 578 06 00
Miejscowość: Warszawa
Adres: Szczęsna 26
Kod pocztowy: 02-454

Źródła:
https://gat-int.com/


Podobne Firmy

Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25, 02495 Warszawa
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży