Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Rehmedicon


Rehmedicon • USG ortopeda Warszawa


Urazy narządów ruchu to w dzisiejszych czasach coś normalnego. Ludzie bardzo często podejmują aktywności fizyczne, które są dla nich zbyt dużym obciążeniem. Wtedy też najczęściej pojawiają się różnego rodzaju kontuzje. Te ostatnie mogą się pojawić także samoczynnie, bez wyraźniej przyczyny, tak samo jak pojawiają się u zawodowych sportowców. 

Każda kontuzja i każdy uraz wymaga szybkiej interwencji. Brak reakcji może doprowadzić do pogłębienia się schorzenia, a to najszybsza droga zakończenia kariery w przypadku sportowców. Istnieje wiele metod diagnostycznych, z których korzystają zarówno sportowcy, jak i osoby, które ze sportem nie mają nic wspólnego. To przede wszystkim diagnostyka obrazowa. Zdjęcia rentgenowskie, rezonans magnetyczny czy też tomograf komputerowy to bardzo skomplikowane badania, na które trzeba czekać długi czas. Wydaje się, że najlepszą alternatywą w tym przypadku są badania ultrasonografem.

Badania tego typu wykonuje między innymi klinika Rehmedicon, która mieści się w Warszawie i od ponad 11 lat pomaga pacjentom w różnych schorzeniach. Badania usg pomagają ortopedom z Warszawy w trafnym stawianiu diagnoz. Są wykonywane na najnowszych ultrasonografach obsługiwanych przez profesjonalny personel. Każde badanie jest w pełni bezpieczne dla pacjenta, niezależni od wieku i rodzaju schorzenia. Pacjent nie odczuwa żadnego bólu, a wynik jest dostępny natychmiast po badaniu. Jego analizą zajmą się wykwalifikowani ortopedzi, którzy doskonale znają specyfikę urazów narządów ruchu. 

O tym jak długo będzie trwała rekonwalescencja decyduje rodzaj schorzenia. Urazy mikro goją się zdecydowanie szybciej od poważnych kontuzji, zerwań czy naderwań. Świadczą o tym choćby efekty tak zwanej fali uderzeniowej, czyli jednego z zabiegów, na który mogą zdecydować się klienci kliniki. To urządzenie, które w wyniku swojego działania uszkadza komórki, które w wyniku gojenia przyspieszają odbudowę uszkodzonych wcześniej tkanek. Jeśli zabieg jest wykonywany przez specjalistę to jest on w pełni bezpieczny. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://rehmedicon.com/
Dodano: 2019-06-06
Telefon: 22 468 10 88
Miejscowość: Warszawa
Adres: Lisowska 23
Kod pocztowy: 01-820

Źródła:
https://rehmedicon.com/oferta/usg-ortopedyczne/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25, 02495 Warszawa
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży