Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

GNcd


http://www.gmcd.pl/ | Tłoczenie płyt CD cennik


W dzisiejszych czasach płyta kompaktowa chętnie wykorzystywana jest w użytku komercyjnym, jako nośnik filmów, muzyki czy fotografii. Przede wszystkim z CD chętnie korzystają osoby zajmujące się działalnością artystyczną, które na płytach umieszczają własną twórczość. Firmy oraz klienci prywatni, mogą zlecić wykonanie dowolnej ilości krążków, wystarczy, że odwiedzą profesjonalną tłocznię.

Na terenie Warszawy na szczególną uwagę zasługuje oferta gmcd.pl, firmy specjalizującej się w kopiowaniu, tłoczeniu oraz wykonywaniu nadruków. Szczególnie ta druga opcja jest chętnie wybierana przez klientów firmy, cennik na tłoczenie płyt CD jest tam bowiem bardzo atrakcyjny. Usługobiorcy mogą skorzystać z dwóch różnych technologii, każda z nich ma swoje wady i zalety, jednak ostateczny wybór powinien być uzależniony od ilości potrzebnych kopii. W przypadku mniejszego zamówienia zalecane jest powielanie nośników z użyciem duplikatorów, które jest szybkie i niedrogie, jednak cechuje się mniejszą trwałością. Z kolei na potrzeby większego zlecenia proponowane jest tłoczenie, którego cena przedstawia się bardzo atrakcyjnie w przypadku większej liczby kopii. 

Jednak nie tylko produkcja płyt kompaktowych i DVD jest dostępna w ofercie tej warszawskiej firmy. Zajmuje się ona również wykonywaniem profesjonalnych nadruków na krążkach. W tym celu wykorzystywane są różne technologie, w tym sitodruk oraz offset. Drukarnia zapewnia najwyższą jakość nadruków, które nie wyblakną nawet po wielu latach.  Na miejscu można też skorzystać z usług z zakresu poligrafii, które chętnie wykorzystywane są przez mniejsze wytwórnie muzyczne i filmowe, a także samych twórców. Wystarczy przesłać do firmy materiały graficzne, które mają znaleźć się na okładce płyty czy w książeczce, a specjaliści z drukarni zajmą się resztą! Przed ukończeniem zlecenia klient może się zapoznać z gotowym projektem, a dopiero później wykonywane są wydruki. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat oferty lub złożyć zamówienie, wystarczy odwiedzić powyższą stronę internetową. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.gmcd.pl/
Dodano: 2019-06-19
Telefon: 512 460 920
Miejscowość: Warszawa
Adres: Jasiniec 1
Kod pocztowy: 03-290

Źródła:
http://www.gmcd.pl/kopiowanie-tloczenie/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25, 02495 Warszawa
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży