Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak


Mediacja szczecin - Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak


Mediacja to metoda rozwiązywania sporów przy wsparciu mediatora, czyli osoby bezstronnej. Pomaga on we wzajemnej komunikacji skonfliktowanych stron, wypracowuje między nimi porozumienie i doprowadza do satysfakcjonującego zakończenia sporu. Mediator daje wsparcie obu skonfliktowanym stronom. Dzięki obiektywnej ocenie sytuacji potrafi wypracować najlepszy kompromis. Ponadto mediator mówi zrozumiałym językiem dla każdego, bez zbędnych formułek prawniczych - co bez wątpienia usprawnia komunikację między mediatorem a klientami.

Mediacje wykorzystywane są podczas spraw:

  • rozwodowych,
  • alimentacyjnych,
  • rodzinnych
  • pracowniczych,
  • karnych,
  • gospodarczych.

Korzystanie z pomocy mediatora wbrew pozorom jest tanim rozwiązaniem - to koszty sądowe oraz wynagrodzenie prawników bywają kolosalne.

Mediacją w Szczecinie i okolicach zajmuje się Edyta Borysiak - mediatorka oferująca Usługi Mediacyjne i Trenerskie. Dzięki wykształceniu pedagogicznemu i psychologicznemu oraz bogatemu doświadczeniu zawodowemu, mediatorka jest w stanie rozwiązać niemal każdy spór z korzyścią dla skonfliktowanych stron.

Mediatorka umożliwia swoim klientom spotkania w wersji online. Rozwiązanie to sprawdza się w sytuacji, gdy stronom sporu trudno spotkać się w jednym miejscu. Szczegóły ugody wówczas ustalane są przez telefonicznie lub internetowo (e-mail, komunikatory internetowe), sama ugoda podpisywana jest wówczas korespondencyjnie. Mediatorka gwarantuje zachowanie zasady zaufania i poufności.

Dodatkowym typem mediacji, którym zajmuje się Edyta Borysiak, jest mediacja rówieśnicza. Propagowana z sukcesem w szczecińskich szkołach, umożliwia rozwiązanie konfliktów spowodowanych przez wykluczenie, bójki, cyberprzemoc, czy brak tolerancji i niezrozumienie.  Wówczas na mediatora szkolony jest jeden z uczniów, któremu koledzy i koleżanki ufają. Mediacja rówieśnicza z sukcesem wspiera działania szkolnych psychologów i pedagogów. Nie od dziś wiadomo, że młodzież chętniej zwierza się ze swoich problemów rówieśnikom niż nauczycielom czy rodzicom.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://mediatorka.szczecin.pl/
Dodano: 2019-06-21
Telefon:
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tenisowa 29
Kod pocztowy: 71-066

Źródła:
http://mediatorka.szczecin.pl/


Podobne Firmy

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J
ul. I Brygady Legionów 6A, 72100 Goleniów
Art Shops Sylwia Zakrocka
ul. Turkusowa 26, 70778 Szczecin
Galeria Stolarki
ul. Harnasiów 40, 71018 Szczecin
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży