Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Dom opieki Podkarpacie - ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy


Decyzja o pobycie seniora w domu opieki jest niezwykle trudna. Niestety, czasami skierowanie członka rodziny do specjalistycznego ośrodka to jedyne wyjście. Bywa, iż starsza osoba potrzebuje całodobowej opieki lub odpowiednich warunków. W domu spokojnej starości zostanie jej zapewnione wszystko to, co wymaga jej stan zdrowia.

ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy to miejsce, w którym seniorzy są objęci odpowiednią opieką przez wykwalifikowany oraz serdeczny zespół pielęgniarek i opiekunów medycznych. W ośrodku tym prowadzona jest zarówno rehabilitacja, jak i terapia. Personel dba o to, aby pensjonariuszom podawane były właściwe leki w wyznaczonych porach.

Człowiek musi czuć, że jest potrzebny, dlatego każda z osób przebywających w zakładzie otrzymuje dużą dawkę uwagi. Dzięki poczuciu bycia ważnym dla innych o wiele łatwiej jest walczyć z chorobą. To właśnie dlatego powyższy ośrodek tak bardzo dba o to, by pensjonariusze byli dowartościowani. Zakład dokłada wszelkich starań, aby zaspokajać także potrzeby fizyczne swoich podopiecznych. Serwowane w nim dania są smaczne i odpowiednio zbilansowane. Personel dba, aby podawane posiłki były dopasowane do diety pacjenta.

Oddane do dyspozycji seniorów łazienki są przestronne i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W nowocześnie urządzonych pokojach z odpowiednio dopasowanym wyposażeniem osoby starsze czują się po prostu dobrze. W przypadku chęci wezwania personelu mogą one skorzystać ze specjalnego manipulatora.

Dom opieki na Podkarpaciu to miejsce, w którym seniorzy miło spędzają czas w towarzystwie innych pensjonariuszy. Mogą oni korzystać z organizowanych w ośrodku zajęć relaksacyjnych, jak również kulturalno-rozrywkowych. Budynek mieści się w spokojnej okolicy. Jest on otoczony zielenią, co sprzyja spacerom na świeżym powietrzu. Aby przekonać się, jak prezentuje się on wewnątrz, wystarczy udać się na stronę internetową ośrodka, na niej bowiem znajduje się galeria zdjęć przedstawiająca pokoje, łazienki, jadalnię, pokój dzienny oraz salę do rehabilitacji.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zakladzacisze.pl/
Dodano: 2019-08-11
Telefon: 16 672 91 77
Miejscowość: Dubiecko
Adres: Winne-Podbukowina 12
Kod pocztowy: 37-750

Źródła:
https://www.zakladzacisze.pl/o-nas


Podobne Firmy

PRO-music
ul. Krajobrazowa 6, 35-119 Rzeszów
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży