Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Agromika Michał Kiciński

Adob • Agromika


Na stronie opryski.com można znaleźć sklep internetowy z najróżniejszymi środkami ochrony roślin. Należy on do firmy, która została założona w 2005 roku po to, aby pomagać rolnikom w zdobyciu najlepszych środków do produkcji rolnej, także pochodzących od uznanych, zagranicznych producentów. Firma ta zajmuje się także skupem i dystrybucją płodów rolnych skupowanych od rolników dzięki temu, że ma odpowiedniej wielkości magazyny. Podejmuje ona stałą współpracę z młynami, producentami pasz i innymi podmiotami, dlatego może być pomocna w sprzedaży produktów rolnych za dobrą cenę. Sklep prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną i ma w swojej ofercie nie tylko środki ochrony roślin, ale także materiał siewny, nawozy mineralne i dolistne.

Wśród wielu produktów krajowych i zagranicznych przeznaczonych do zwalczania chwastów, owadów, grzybów, a także zasilania roślin w potrzebne im składniki, jest także doskonały, jednoskładnikowy nawóz dolistny szczególnie sprawdzający się w uprawie rzepaku oraz innych roślin motylkowych i krzyżowych. Jest to płynny nawóz ADOB 2.0 Mo, którym zasila się wspomniane wyżej rośliny głównie molibdenem. Nawóz ten stosuje się na glebach kwaśnych i lekkich, które są bogate w żelazo i ubogie w fosfor, ponieważ to głównie na nich uprawiane rośliny cierpią na niedobory molibdenu. Pierwiastek ten jest niezbędny, aby bakterie korzeniowe roślin mogły pozyskiwać azot. Jest on również bardzo potrzebny przy przemianie azotu i fosforu w roślinie i wchodzi w skład chlorofilu.

Środek ten należy do nawozów dolistnych, które mogą być stosowane zarówno w uprawach rolniczych, ogrodniczych, jak i sadowniczych. Służą one do zapobiegania niedoborom różnych pierwiastków chemicznych, które potrzebne są głównie podczas wzrostu roślin. Dzięki ich zastosowaniu plony są wyższe i zdrowsze. Asortyment sklepu obejmuje także inne nawozy tego typu, na przykład w formie mikrogranulatu, który się nie zbryla i szybko rozpuszcza się w wodzie. 

Warto zapoznać się z całą ofertą, gdyż jest ona atrakcyjna cenowo. Większość preparatów dostępnych jest także w małych opakowaniach, aby każdy klient mógł z nich skorzystać.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://opryski.com
Dodano: 2021-02-17
Telefon: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Źródła:
https://opryski.com/pl/p/NAWOZ-ADOB-2.0-Mo-a2L-/2083


Podobne Firmy

EQLAB Jakub Urbańczyk
ul. Cegielniana 45J, 97200 Tomaszów Mazowiecki
Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
JGL
ul. Cypriana Bazylika 17, 98200 Sieradz
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży