Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Dawid Pikuła Cartrans


Laweta bytom


Przedsiębiorstwo ze strony slask-laweta.pl zajmuje się szeroko pojętą pomocą drogową, z której korzystają osoby w najróżniejszych sytuacjach. Jeśli zdarzy się stłuczka, w najmniej nieoczekiwanym momencie nastąpi awaria auta lub zabraknie paliwa, można skontaktować się z firmą, a ona zawsze zaradzi trudnej sytuacji. Klient może skorzystać z holowania, ale we flocie firmy jest też laweta obsługująca klientów z Bytomia, Jaworzna, Czeladzi, Katowic i innych śląskich miast.

Zakres usług tej firmy jest szeroki, ponieważ może ona nie tylko odholować czy przetransportować uszkodzony pojazd na lawecie, ale także ocenić stan auta i zaproponować sprawdzony warsztat mechaniczny, elektryczny czy lakierniczy, który wykona pracę szybko i rozliczy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem. Pomoc świadczona jest przez całą dobę, aby żaden użytkownik dróg, któremu przydarzyła się przykra przygoda, nie musiał długo czekać na pomoc. Wystarczy opisać rodzaj zdarzenia i wskazać miejsce, a specjaliści firmy podążą z odpowiednim sprzętem, aby jak najszybciej usunąć z drogi niesprawny pojazd. Laweta, którą oferuje ta firma, jest nowoczesna i doskonale wyposażona, dlatego można być pewnym, że załadunek i przewóz odbędą się sprawnie i z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa. Jest ona wyposażona w:

  • wyciągarkę, dostosowaną także do dużych pojazdów,
  • pasy do zabezpieczania aut i maszyn,
  • tylne zawieszenie z regulowanym poziomem, który ułatwia załadunek,
  • oświetlenie robocze i ostrzegawcze.

Przedsiębiorstwo to dysponuje specjalistyczną lawetą, która jest w stanie przewieźć różne ładunki. Poza samochodami osobowymi można na niej transportować również:

  • maszyny budowlane,
  • sprzęt rolniczy,
  • auta dostawcze,
  • wózki transportowe,
  • drewno.

Jeśli kolizja została spowodowana przez inną osobę, firma pomoże także poszkodowanemu załatwić auto zastępcze z OC sprawcy.

Pomoc taka jest bardzo cenna, ponieważ trudno zachować zimną krew i spokój w trudnej sytuacji. W dodatku osoby, które jeszcze nigdy nie miały takiego zdarzenia, nie bardzo wiedzą, co począć. Pracownicy firmy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Zbierają grupę specjalistów, którzy rozwiążą każdy problem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://slask-laweta.pl/
Dodano: 2021-03-05
Telefon: 500051068
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Tworzeń 170
Kod pocztowy: 41-303

Źródła:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-bytom/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży