Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska


Coaching personalny Warszawa


Niekiedy zdarza się, że dana osoba jest niepewna siebie, wycofana i boi się podejmować nowych wyzwań, przez co nie jest szczęśliwa. Samodzielne próby zmiany bardzo często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, dlatego niektórzy poszukują wsparcia z zewnątrz. Można je uzyskać na stronie ogrodprzemian.pl prowadzonej przez doświadczonego coacha o licznych rekomendacjach i niezbędnym wykształceniu. Proponuje on spotkania indywidualne dedykowane wszystkim osobom chcącym zmienić coś w swoim życiu, niezależnie od wieku.

Prawdą jest, że coaching personalny w Warszawie zyskuje na popularności, ponieważ zajęcia prowadzone przez specjalistów pomagają ustalać cele oraz wskazywać swoje mocne i słabe strony, nad którymi można popracować. Ich wsparcie zwiększa również motywację do wykonywania poszczególnych czynności, dzięki czemu klienci zyskują niepowtarzalną szansę na spełnienie oraz samorealizację. Proponowane szkolenia bazują na sprawdzonych narzędziach związanych z psychologią behawioralną lub poznawczą.

Każdy powód jest dobry, by skontaktować się z coachem. Ma on obszerną wiedzę na temat rozwoju osobistej kariery, biznesu oraz relacji interpersonalnych, którą chętnie się dzieli. Pomaga podejmować właściwe decyzje oraz wykorzystywać umiejętności drzemiące w każdym człowieku. Ponadto regularne uczęszczanie na spotkania poprawia samopoczucie, pobudza do myślenia i pomaga wyrwać się z letargu. Uczestnicy szkoleń zmieniają swoje zachowania i uczą się, w jaki sposób stawiać ambitne i jednocześnie możliwe do zrealizowania cele związane z życiem zawodowym oraz prywatnym.  

Coach pomaga spojrzeć z dystansu na pewne sprawy, co oznacza, że nigdy nie kieruje się emocjami. Zapewnia miłą atmosferę podczas spotkań, dzięki czemu wszyscy uczestnicy czują się swobodnie, przez co nie mają oporów, by się otwierać i mówić o swoich słabościach czy niepowodzeniach. Specjalista nigdy nie ocenia podopiecznych, a każdy przypadek rozpatruje indywidualnie, dlatego jego działania bardzo często przynoszą satysfakcjonujące rezultaty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ogrodprzemian.pl
Dodano: 2021-03-30
Telefon: 603 581 851
Miejscowość: Warszawa
Adres: Granitowa 1
Kod pocztowy: 02-681

Źródła:
https://ogrodprzemian.pl/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży