Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


Opakowania jednorazowe ekologiczne


Dzięki asortymentowi hurtowni My Happy Ocean można zaopatrywać się w pojemniki i naczynia jednorazowe, które jednocześnie nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego. Wszystko to dzięki temu, iż wykonane są one z tworzyw w pełni biodegradowalnych, takich jak:

  • otręby pszenne,
  • poliaktyd,
  • mączka kukurydziana,
  • papier z recyklingu i celulozowy,
  • trzcina cukrowa, liście palmowe,
  • pergamin, 
  • słoma.

Oferowane ekologiczne opakowania jednorazowe sprzedawane są w bardzo przystępnych cenach i różnych ilościach. Dostępne są mniejsze i większe opakowania, aby mogły odpowiedzieć na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i tych, których interesują ilości hurtowe (dla tych drugich możliwe jest przygotowanie specjalnej oferty, z jeszcze korzystniejszymi warunkami współpracy).

Asortyment sklepu jest stale aktualizowany, aby był dopasowany do potrzeb współczesnych konsumentów. W magazynie wciąż pojawiają się nowe produkty, nadające się do pakowania i przechowywania nowych potraw (między innymi sushi, dań kuchni egzotycznej, czy też mrożenia różnego rodzaju warzyw i owoców). 

Każdy zakupiony w hurtowni element można wyrzucić do pojemników na odpady biodegradowalne lub przeznaczyć do samodzielnego kompostowania. Ciekawym pomysłem na imprezę z wykorzystaniem naczyń jednorazowych jest kupno misek jadalnych, do których można nałożyć każdą ciepłą lub zimną potrawę, w tym także zupy. Wykonane są one z ciasta chlebowego, które można w całości skonsumować. 

Poza pojemnikami w ofercie dostępny jest także duży wybór toreb i pudełek do transportowania zapakowanych posiłków. Można wybierać spośród modeli papierowych lub bawełnianych (zdjęcia zamieszczone są na stronie internetowej sprzedawcy).

Ceny wyrobów są bardzo zróżnicowane. Można zdecydować się na zakup pojedynczych sztuk lub dużych zestawów. Osoby planujące długofalową współpracę mają możliwość wypracowania stałych rabatów. Wszelkie wątpliwości za każdym razem wyjaśniają bezpośrednio pracownicy sklepu. Klienci i ich zadowolenie są dla właścicieli priorytetem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://myhappyocean.pl/
Dodano: 2021-04-15
Telefon: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970

Źródła:
https://myhappyocean.pl/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży