Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Transporter torba dla kota


W dzisiejszych czasach coraz więcej osób przekonuje się do wspólnych wyjazdów z czworonogami, ponieważ znaczna część hoteli czy pensjonatów przyjmuje pod swój dach koty lub psy. Przed tego typu podróżą należy się jednak odpowiednio przygotować. Poza spakowaniem jedzenia czy zabawek równie istotny jest transporter znajdujący zastosowanie w pociągach, samochodach i innych miejscach. Jest on dedykowany kotom, niezależnie od ich wielkości i zapewnia maksimum wygody.

Transportery są nabywane ze względów bezpieczeństwa, ponieważ uniemożliwiają zwierzakom poruszanie się po wnętrzach samochodów w trakcie jazdy. Dzięki nim koty mają swoją przestrzeń, w której mogą wypocząć. Ze względu na ograniczony widok otoczenia odczuwają one mniejszy stres, co przydaje się wśród pupili niemających doświadczenia w wielogodzinnym podróżowaniu. Oczywiście transportery wykorzystywane są nie tylko podczas urlopu, ale i na co dzień, przykładowo podczas jazdy do kliniki weterynaryjnej.

To absolutna podstawa wśród osób planujących przewóz zwierząt komunikacją miejską lub pociągiem, gdyż brak transportera może skutkować otrzymaniem kary finansowej. Szeroki wybór tego typu produktów znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa Hubuform. To internetowy sklep współpracujący jedynie z zaufanymi dostawcami, którzy dbają nie tylko o design sprzedawanych artykułów, ale też bezpieczeństwo użytkowania i solidność wykonania. Wszystko to sprawia, że są użytkowane przez długi czas. 

Zainteresowaniem  cieszy się  transporter dla kota w formie praktycznej torby posiadającej uchwyty ułatwiające jej przenoszenie. Część z nich ma też pasy umożliwiające zakładanie ich na ramię. Transportery produkowane są z wytrzymałych materiałów oraz siateczek z gęstymi oczkami, dzięki czemu są przewiewne. Firma proponuje także modele z kółkami, które swoim wyglądem przypominają wózki dziecięce lub walizki na kółkach. Są one nieocenione w przypadku kotów o dużej wadze, ponieważ bez problemu znoszą spore obciążenia. W ich wnętrzach można umieszczać miękkie koce zwiększające wygodę pupili.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hubuform.pl/
Dodano: 2021-04-13
Telefon: 721-240-257
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pelikanów 31/33
Kod pocztowy: 02-843

Źródła:
https://hubuform.pl/transportery-dla-kotow


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży