Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

KM DENTAL EXPERTS

Poradnia laryngologiczna Legnica | https://kmdentalexperts.pl


Laryngolog jest lekarzem zajmującym się leczeniem gardła, krtani, nosa i uszu, choć na tym zakres jego kompetencji się nie kończy. Specjalista ten diagnozuje i leczy choroby narządów zmysłu oraz górnych dróg oddechowych i, jeśli zachodzi taka potrzeba, przeprowadza zabiegi chirurgiczne. Nie są mu obce operacje języka, uszu, krtani czy zatok przynosowych. Poradnia laryngologiczna w Legnicy proponująca podobne usługi to KM Dental Experts. Jest to zaufana placówka o wielu rekomendacjach, która zatrudnia wykwalifikowany i kompetentny personel.

Ze specjalistą kontaktują się między innymi osoby skarżące się na:

  • częste i silne bóle głowy,
  • ból gardła i chrypkę,
  • szumy uszne oraz nagłe pogorszenie słuchu,
  • nawracający katar,
  • zaburzenia równowagi,
  • zawroty głowy,
  • problemy z oddychaniem i połykaniem.

Pierwsze wizyta w gabinecie rozpoczyna się przeprowadzeniem szczegółowych konsultacji, podczas których lekarz ma okazję poznać dolegliwości pacjenta i historię jego chorób. Na tej podstawie stawia diagnozę oraz zleca dalsze badania.

Na co dzień laryngolodzy przeprowadzają badania nosa, gardła, krtani, ślinianek oraz węzłów chłonnych. Wykorzystują między innymi lusterka oraz wzierniki dające możliwość ocenienia stanu śluzówek i małżowiny nosowej. W razie dostrzeżenia nieprawidłowości zlecają wykonanie badań USG, RTG lub laboratoryjnych. Niekiedy konieczne staje się także użycie tomografu komputerowego oraz rezonansu magnetycznego.

Niektórzy zastanawiają się, jak przebiega konsultacja laryngologiczna. Warto więc wiedzieć, że nie istnieje jeden schemat badania, gdyż wiele zależy od danego przypadku czy stanu pacjenta. Lekarze reprezentujący tę klinikę specjalizują się między innymi w zaburzeniach głosu i mowy oraz w audiologii. Jest to dziedzina koncentrująca się na nieprawidłowościach słuchu. Doskonale orientują się także w kompleksowym diagnozowaniu zatok przynosowych oraz w profilaktyce zaburzeń równowagi. Personel z tej placówki zapewnia profesjonalne wsparcie wszystkim osobom, które go potrzebują.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kmdentalexperts.pl
Dodano: 2021-04-18
Telefon: 603 629 277
Miejscowość: Legnica
Adres: Świętego Piotra 9
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://kmdentalexperts.pl/uslugi-laryngologiczne.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Badanie_laryngologiczne


Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży