Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Garden Spot

Ściana wodna w ogrodzie


T: Czym jest ściana wodna w ogrodzie i gdzie ją kupić?

Każdy, kto lubi kwiaty, powinien zainteresować się wyjątkową ofertą firmy z Poznania. Prowadzi ona sklep i wypożyczalnię zieleni, np. na potrzeby różnych eventów. Klientami przedsiębiorstwa są zarówno podmioty komercyjne, jak i osoby prywatne, które planują upiększyć swoje otoczenie. Może to być przestrzeń:

  • ogrodowa,
  • tarasowa,
  • mieszkalna,
  • biurowa.

Jeśli ktoś che się dowiedzieć, czym jest ściana wodna w ogrodzie i gdzie ją kupić, więcej informacji na ten temat może znaleźć na gardenspot.pl. Zaprezentowano tam ciekawe realizacje takich konstrukcji. To coś w rodzaju mobilnej fontanny i nawilżacza powietrza w jednym. Takie nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w ogrodzie zimowym czy na tarasie. Mobilne ściny wodne projektuje się również z myślą o wnętrzach. Konstrukcja wygląda bardzo designersko i jest przy tym funkcjonalna. Delikatny szum wody uspokaja i działa kojąco. Dodatkowo ozdobna kurtyna oczyszcza powietrze. Dlatego produkty rekomendowanej firmy są szczególne polecane do klimatyzowanych pomieszczeń, a także dla alergików.

Wybierając rozwiązania zaproponowane przez poznańskie przedsiębiorstwo, wspiera się polski przemysł. Wszyscy miłośnicy zieleni mogą zamówić produkty o zróżnicowanych gabarytach. Są to zarówno ściany z bujną roślinnością, jak i kurtyny wodne. Podstawę konstrukcji stanowi solidny stelaż ze stali nierdzewnej i dekoracyjne elementy ze szkła hartowanego. Wewnątrz jest ukryty duży zbiornik na wodę. Całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Klientom, którzy nie boją się śmiałych rozwiązań, pracownicy sklepu rekomendują łączyć kilka pojedynczych wyrobów w rozbudowane systemy zieleni. Wśród polecanych ścian są modele z popularnym mchem czy kwiatami ozdobnymi. Pewną nowością jest mobilny warzywniak, który można ustawić w każdym domu czy biurze. Kupując taki zestaw, warto zwrócić też uwagę na designerskie donice i oświetlenie. Wszystko to stworzy we wnętrzu niesamowity mikroklimat. Jest on zgodny z nurtem biofilic design, który pracownicy firmy coraz śmielej wykorzystują przy aranżacji wnętrz.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gardenspot.pl
Dodano: 2021-05-04
Telefon: +48 (61) 622 95 30
Miejscowość: Rogalinek
Adres: Kostrzewskiego 14
Kod pocztowy: 62-022

Źródła:
https://gardenspot.pl/sciany-wodneAutor: Alex Lis


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży