Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

BHP-FORNIRE s.c.


Szkolenia bhp przez internet dla pracowników


Troska pracodawcy o pracownika powinna przybierać określone formy. Niektóre z nich są także usankcjonowane prawnie, jak obowiązek przeprowadzenia szkolenia stanowiskowego dla nowozatrudnionego lub też okresowe kursy BHP czy Ppoż. Pozwalają pracownikowi w odpowiedni sposób wdrożyć się do wypełniania zadań nakreślonych w zakresie czynności oraz ukierunkować jego uwagę na czynniki mogące stanowić potencjalne zagrożenie. Można dzięki temu uniknąć związanych z tym niebezpiecznych sytuacji i wypadków. 

Ustawodawca zalecił organizację szkoleń co najmniej raz na 5 lat. Jest to okres, podczas którego dochodzi najczęściej (według wyliczeń statystycznych) do zmian personalnych, a tym samym w niektórych przypadkach zachodzi konieczność przeszkolenia pracownika w nowym dla niego zakresie, także BHP. Oddelegowanie podwładnego na kurs tematyczny jest szczególnie istotne w pracy na stanowisku, gdzie istnieje zwiększone ryzyko wypadku.

Z uwagi na rodzaj świadczonej pracy, nie zawsze pracownik ma możliwość uczestniczenia w szkoleniu. Aby nie generować niepotrzebnych przestojów, które mogą podnosić koszty produkcji oraz w negatywny sposób wpływać na terminowe zakończenie zamówienia, pracodawcy coraz częściej stawiają na nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie, mianowicie szkolenia BHP przez internet. Dla pracowników jest to również świetna opcja, gdyż nie muszą oni tracić czasu na dojazdy do sali, gdzie odbywają się kursy. Pozwala to oszczędzić czas spędzony w korkach, gdy spotkanie o tematyce BHP jest zaplanowane na drugim końcu miasta, a pora jego rozpoczęcia to czas największego natężenia ruchu. 

Organizowaniem szkoleń online zajmuje się firma BHP-FORNIRE s.c. To doświadczony realizator, który ma na swoim koncie wiele zadowolonych uczestników kursów, zarówno pracodawców, jak i pracowników. Proponowana forma zajęć przez platformę internetową to prosty w obsłudze nawet dla komputerowego laika sposób, by poznać lub odświeżyć sobie najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy na zajmowanym stanowisku. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kursbhp.com/
Dodano: 2021-06-24
Telefon: +48 698 521 590
Miejscowość: Oświęcim
Adres: Zagrodowa 67
Kod pocztowy: 32-600

Źródła:
https://kursbhp.com/Autor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży