Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

bioArcus Sp. z o.o


Preparaty do szamb


Szamba to przydatne zbiorniki znajdujące się zazwyczaj na działkach oraz innych posesjach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie jest możliwe wykorzystywanie kolektorów ścieków. W szambach odbywają się procesy oczyszczania, dlatego należy regularnie kontrolować ich stan i pozbywać się zalegających nieczystości czy osadów. Podstawą w tym przypadku są specjalne tabletki zawierające w swoim składzie odpowiednio dobrane bakterie odznaczające się skutecznością działania.

Środki należy stosować zgodnie z instrukcją dołączaną do opakowania, ponieważ tylko wtedy będą bezpieczne dla zdrowia człowieka oraz środowiska naturalnego. Ponadto niewłaściwa dawka preparatów osłabia ich działanie, przez co stają się mało skuteczne.  Zainteresowanie wzbudzają między innymi tabletki enzymatyczne, których zadaniem jest przyspieszanie degradacji szkodliwych związków. Wszystko to wspomaga procesy oczyszczania zbiorników, z których nie ulatniają się przykre zapachy.

Na rynku znajdują się bakterie do szamb, czyli produkty bazujące na kulturach bakterii oraz preparaty wykorzystywane do usuwania tłuszczów. Niektórzy stosują także specjalistyczne artykuły przeznaczone do dezynfekcji, które bez trudu radzą sobie z nagromadzonymi bakteriami i chronią przed zachwianiem się pracy ekosystemu. Szeroki wybór najlepszych środków tego typu znajduje się w przedsiębiorstwie bioExpert. To zaufany dostawca gwarantujący satysfakcję z każdego zakupu oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie preparaty do szamb tej firmy zawierają w swoim składzie dobrze dobrane szczepy bakterii. Ich zadaniem jest rozpuszczanie białek, tłuszczów, skrobi czy celulozy. Stosowanie takich produktów zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiorników, a co za tym idzie – płacenia firmom podejmującym się podobnych zadań. Przedsiębiorstwo proponuje naturalne i bezpieczne w użytkowaniu preparaty pozbawione żrących substancji. Wszystko to sprawia, że nie szkodzą one zdrowiu człowieka ani pobliskiej roślinności. Sprawdzają się w zbiornikach różnych typów i są bardzo wydajne.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.bioexpert.pl
Dodano: 2021-08-02
Telefon: 22 654 05 75
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741

Źródła:
https://sklep.bioexpert.pl/preparaty-do-szamb-lekarstwo-czy-placebo,24,8


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży