Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

VitalMed Clinic


Rehabilitacja kolana gdańsk


Osoby cierpiące na różne dolegliwości dotyczące narządu ruchu mogą skorzystać z pomocy specjalistów z nowoczesnej kliniki. W Vitalmed pracują doświadczeni fizjoterapeuci, ortopedzi, neurolodzy i psychologowie. Wykwalifikowana kadra świadczy różne usługi medyczne. Wykorzystuje się tu nowoczesne urządzenia, stosuje sprawdzone metody terapeutyczne. Specjaliści zajmują się zarówno pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi. W klinice w Gdańsku oferowana jest rehabilitacja kolana, a także innych części narządu ruchu. Dzięki niej można pozbyć się wielu schorzeń i dysfunkcji, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. 

Wykonywane są tu zabiegi fizykoterapeutyczne, do których należą ultradźwięki, laseroterapia, magnetoterapia, elektrostymulacja, fala uderzeniowa i krioterapia. Odpowiednio dobrane metody działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przyspieszają regenerację tkanek. Z pomocy specjalistów można skorzystać także po urazach i zabiegach ortopedycznych. Odbywa się tu leczenie schorzeń kręgosłupa, które jest pomocne przy bólach pleców, dyskopatii, rwie kulszowej i barkowej. Pacjenci mogą zdecydować się na metodę polegającą na zastosowaniu specjalnych plastrów. Kinesiotaping usprawnia krążenie, poprawia funkcjonowania stawów i więzadeł, zmniejsza ból i napięcia mięśni. Z techniki tej mogą skorzystać również pacjenci neurologiczni i ortopedyczni oraz ludzie, u których występują zwyrodnienia, wady postawy, obrzęki limfatyczne. Jest ona bardzo pomocna po różnych operacjach.

W klinice często wykorzystuje się falę uderzeniową, która jest bardzo skuteczną metodą leczenia wielu dysfunkcji. Zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny. Wskazaniem do jego wykonania jest występowanie ostróg piętowych, dolegliwości stawowych, przeciążeniowych, a także innych schorzeń. Specjaliści dobierają intensywność i czas trwania terapii indywidualnie do rodzaju nieprawidłowości, a także stopnia zaawansowania problemu. Ta nowoczesna forma walki z bólem przynosi wiele korzyści, stymuluje metabolizm, likwiduje złogi i zwapnienia, pobudza krążenie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://vitalmedclinic.pl/
Dodano: 2021-08-23
Telefon: 728 459 423
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Myśliwska 33
Kod pocztowy: 80-283

Źródła:
http://vitalmedclinic.pl/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. Górna 3, 84104 Jastrzębia Góra
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 44, 81366 Gdynia
Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA
ul. Skrzeszewo, Długa 16, 83330 Żukowo
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży