Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Szkółka Roślin Ozdobnych Wieczorek


Róże ogrodowe


Zdaniem wielu osób róże to jedne z najpiękniejszych kwiatów. Z tego względu są spotykane w przydomowych ogrodach oraz na działkach letniskowych. Pasują zarówno do ogrodów klasycznych, jak i nowoczesnych. Naturalnie rośliny te rosną na północnej półkuli i odznaczają się kolorowymi kwiatami o pięknym zapachu oraz delikatnie błyszczącą powierzchnią liści. Róże występują w wielu odmianach i wariantach kolorystycznych, a na dodatek mają delikatne i miłe w dotyku płatki. Odznaczają się wytrzymałością i łatwością pielęgnacji, dlatego są rekomendowane początkującym ogrodnikom.

Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Szkółka Roślin Ozdobnych Wieczorek. Oferuje ona róże ogrodowe mieszkańcom Radomia występujące w kilku wariantach. W jej katalogu znajdują się róże wielokwiatowe, czyli jedne z popularniejszych krzewów wykorzystywanych także w formie kwiatów ciętych. Innym rozwiązaniem godnym uwagi są rośliny wielokwiatowe, nazywane rabatowymi. Cechują się one niskim wzrostem i niepodatnością na działanie ujemnych temperatur. Odnajdują się niemalże na każdej glebie, choć niektórzy hodują je w donicach.

Na zakup róż decydują się posiadacze altanek ogrodowych. W tym przypadku idealną propozycją okażą się róże pnące dające możliwość stworzenia romantycznego zakątka. Ich posiadacze powinni jednak pamiętać o tym, że gatunek ten jest wrażliwy na chłód, dlatego wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Rośliny te mają piękne dekoracyjne kwiaty, które wyróżniają się na tle pobliskiej zieleni. Łodygi rosną na wysokość wynoszącą nawet 2 metry, co byłoby trudne do uzyskania w przypadku innych gatunków.

Nieco mniej popularną grupą są róże okrywowe. Cechują się one gęstymi kwiatami i wiotkimi pędami, a na dodatek w krótkim czasie tworzą piękne kwitnące zarośla. Poszczególne gatunki różnią się od siebie przede wszystkim wymaganiami, dlatego przed ich zakupem warto dokładnie się z nimi zapoznać. Znaczna część z nich jest łatwa w pielęgnacji. Młode rośliny wymagają z reguły częstego i obfitego podlewania późną wiosną oraz latem, a niektóre powinny być siane w specjalnych pojemnikach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://krzewywieczorek.pl
Dodano: 2021-09-21
Telefon: 509856126
Miejscowość: Mazowszany
Adres: Mazowszany 31B
Kod pocztowy: 26-624

Źródła:
https://krzewywieczorek.pl/roze-ogrodowe/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży