Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

AGRO-OGRODNICZY.PL


AGRO-OGRODNICZY.PL | Bizon herbicyd


Fachowe i dobrze dostosowane do potrzeb konkretnej uprawy środki ochrony roślin to bardzo skuteczne narzędzie w walce z grzybami, insektami czy chwastami, które mogą przyczynić się do zmniejszenia oczekiwanej wydajności plonów. Użycie insektycydów czy fungicydów pozwala w krótkim czasie rozprawić się z zagrażającymi roślinom szkodnikami, z kolei herbicydy – zarówno jedno-, jak i wieloskładnikowe – to sojusznik w walce z niepożądanymi roślinami.

Oferowane w internetowym sklepie rolniczym agro-ogrodniczy.pl preparaty to wyroby specjalistyczne, przeznaczone wyłącznie do użytku przez użytkowników profesjonalnych. Każdy rolnik sięgający po herbicyd Bizon, Halvetic czy Metazanex 500 SC powinien dokładnie zapoznać się z instrukcją, charakterystyką, a szczególnie z informacjami dotyczącymi środków ostrożności i sposobu przygotowywania mieszanki.

Bizon marki Dow AgroSciences ma szerokie zastosowanie dzięki temu, że jest to środek złożony. W jego składzie znalazły się takie substancje jak diflufenikan, florasulam oraz penoksulam. Takie połączenie sprawia, że zboża ozime, w tym jęczmień, pszenżyto, żyto i pszenica, są skutecznie zabezpieczone przed rozmaitymi chwastami. Wśród jednorocznych roślin zwalczanych przez preparat są między innymi fiołek polny, przetacznik bluszczykowy, miotła zbożowa czy mak polny.

Ten selektywny herbicyd dzięki swojej skuteczności eliminuje konieczność dodatkowego zabezpieczania roślin przy wykorzystaniu innych preparatów. Jego działanie jest też długofalowe, co oznacza, że w czasie wegetacji roślin wystarczy tylko jeden oprysk. Koncentrat Bizon wyróżnia się wysoką wydajnością, co znacząco zmniejsza koszty przeprowadzenia zabiegu.

Nanoszenie środka odbywa się za pomocą ciągnika i opryskiwacza polowego. Zastosowanie takiego sprzętu ma znaczenie zarówno dla dobrego rozprowadzenia substancji w glebie, jak i dla bezpieczeństwa wykonującego pracę. Podczas oprysków należy bowiem zachować daleko idące środki ostrożności – w trakcie aplikowania produktu nie wolno jeść, pić, palić, konieczne jest założenie rękawic, maski oraz odzieży ochronnej i obuwia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://agro-ogrodniczy.pl
Dodano: 2021-10-04
Telefon: 505 911 065
Miejscowość: Grabów
Adres: Pl. Kościuszki 16
Kod pocztowy: 99-150

Źródła:
https://agro-ogrodniczy.pl/pl/p/BIZON-1L/209Autor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

EQLAB Jakub Urbańczyk
ul. Cegielniana 45J, 97200 Tomaszów Mazowiecki
Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
JGL
ul. Cypriana Bazylika 17, 98200 Sieradz
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży