Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

HS MEDICAL POLAND


Defibrylator PAD w konkurencyjnej cenie


Defibrylatory to urządzenia niezbędne podczas akcji ratowniczych przeprowadzanych wśród poszkodowanych, u których doszło do zatrzymania krążenia. Tego typu sytuacje mają miejsce, gdy serce przestaje prawidłowo bić, co prowadzi do wstrzymania przepływu krwi do płuc czy mózgu. Do najczęściej występujących objawów sugerujących konieczność użycia opisywanych sprzętów zalicza się utratę przytomności, kołatanie serca i bezdech. Firmą proponującą nowoczesne defibrylatory mogące uratować życie jest firma HS Medical. Oferuje ona modele PAD w atrakcyjnej cenie. Są to sprzęty z funkcją doradcy RKO, które wyposażono w dwa tylko przyciski.

Przedsiębiorstwo dysponuje funkcjonalnymi sprzętami sprawdzającymi się w szpitalach, przychodniach, karetkach pogotowia oraz obiektach publicznych. Korzystanie z nich jest bardzo bezpieczne, a to za sprawą intuicyjnej obsługi. Zaawansowane technologicznie systemy instruują operatorów głosowo, dzięki czemu wiedzą, jakie czynności należy wykonać. Posiadają one elektrody umieszczane na klatce piersiowej poszkodowanego, które przewodzą impulsy elektryczne o odpowiedniej mocy. Ich celem jest przywrócenie prawidłowej pracy serca.

Wszystkie defibrylatory dostępne w przedsiębiorstwie to modele mobilne, które można wykorzystywać bez wyciągania z torby. Ich zaletą jest brak konieczności podłączania do zewnętrznych źródeł zasilania, co sprawia, że znajdują one zastosowanie w każdej sytuacji. Cechują się czytelnym panelem graficznym, nieskomplikowaną obsługą i małą wagą. Natychmiastowa pomoc poszkodowanemu, u którego wystąpiło zatrzymanie akcji serca, zwiększa szansę na przeżycie, dlatego obecność defibrylatorów w miejscach publicznych nie powinna być bagatelizowana.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://hsmedical.pl/
Dodano: 2021-10-28
Telefon: 786 86 80 32
Miejscowość: Tychy
Adres: Fabryczna 45
Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-aed/samaritan-pad-500-p


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży