Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"


Oferta kruszenia betonu w atrakcyjnej cenie


Odpady budowlane, takie jak gruz czy kawałki betonu, mogą zostać z powodzeniem wykorzystane po raz kolejny przy wznoszeniu budynków, budowie dróg czy do utwardzenia terenu. Aby jednak można je było wykorzystać, konieczne jest ich rozdrobnienie do konkretnej frakcji. Można to zadanie zlecić firmie ze strony meyer.elblag.pl istniejącej na rynku od dziesiątków lat.

Jest to rodzinne przedsiębiorstwo świadczące szeroki zakres usług. Na początku zajmowało się głównie transportem masy bitumicznej do budowy dróg odpowiednimi samochodami samowyładowczymi i obsługiwało przede wszystkim wytwórnie mas bitumicznych. Jednak w kolejnych latach firma postawiła na rozwój. Rozbudowała swój park maszynowy i mogła zaoferować także usługi w zakresie prac budowlanych wykonywanych koparkami. Obecnie dysponuje rozmaitymi maszynami, które doskonale radzą sobie z tego typu zadaniami.

Przedsiębiorstwo to ma bogatą ofertę i może zaproponować kruszenie betonu, którego cena jest naprawdę atrakcyjna, a także transport czy wykonanie robót ziemnych specjalistycznymi koparkami. Ma w swojej flocie pojazdy do przewozu maszyn ponadgabarytowych, dlatego dostarczenie ich do klienta nie sprawia żadnego problemu. Wykonawcy robót budowlanych mogą zlecić tej firmie także zaopatrzenie w rozmaite kruszywa. Na jej stanie są kruszarki do:

  • kamieni,
  • gruzu,
  • płyt betonowych,
  • frezowanego asfaltu,

ale może ona także dostarczyć na budowy piasek, żwir i kamienie różnej wielkości.

Wspomniana firma cechuje się profesjonalizmem i ma długoletnie doświadczenie w branży. Operatorzy maszyn mają aktualne certyfikaty pozwalające im na bezpieczną pracę na maszynach, ale firma dba także o bezpieczeństwo kontrahentów, dlatego sprzęt jest zadbany i zawsze sprawny. Znana jest także z terminowości wykonania zleconych jej prac. Dba o środowisko naturalne i ma pozwolenie na wykonywanie prac związanych z transportem i zbieraniem odpadów budowlanych dzięki temu, że wdrożyła odpowiednie procedury niezbędne do otrzymywania takiego certyfikatu. Obecnie specjalizuje się głównie w kruszeniu kamieni i betonu u klienta lub u siebie.

Oferuje kompleksowe usługi, wynajmując również sprzęt klientom mającym spore ilości takich materiałów i pragnącym je wykorzystać. Podejmuje się nawet najtrudniejszych zadań dzięki temu, że w ofercie ma kruszarki szczękowe i stożkowe. Zawsze stara się tak dobrać urządzenie, aby nie tylko spełniało oczekiwania, ale też by praca z nim była jak najkorzystniejsza dla klienta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://meyer.elblag.pl
Dodano: 2021-10-19
Telefon: 664425988
Miejscowość: Nowina
Adres: 31a
Kod pocztowy: 82-300

Źródła:
https://meyer.elblag.pl/kruszenie-kamienia-i-betonu/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

FunFutbol
ul. Murzynowskiego 20, 10684 Olsztyn
Elbląski Park Technologiczny
ul. Sulimy 1, 82300 Elbląg
DRILL TEAM Odwierty
ul. Nogat 19, 82335 Gronowo Elbląskie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży