Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Delfin Detection & Mapping


Na czym polega lokalizacja uszkodzeń kabli?


Nawet najsolidniejsze kable mogą z biegiem czasu ulec zniszczeniom. Problem pojawia się wtedy, gdy znajdują się one głęboko w ziemi lub w ścianach, przez co lokalizacja zniszczeń bywa problematyczna. Na szczęście dziś istnieją sprawdzone urządzenia, dzięki którym czynności te nie zajmują wiele czasu. Najbardziej narażone na uszkodzenia są zewnętrzne powłoki, nazywane osłonami, które niekiedy pękają na skutek nacisków lub działania wilgoci. W takich sytuacjach warto wezwać inżynierów, których specjalizacją jest lokalizacja uszkodzeń kabli za pomocą nowoczesnych sprzętów. Można się z nimi skontaktować na stronie delfind.pl. Reprezentują oni przedsiębiorstwo podejmujące się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Specjaliści działają w kilku etapach, a pierwszym z nich jest wykonanie pomiarów oraz prób napięciowych. Przeprowadzają także tak zwaną lokalizację wstępną oraz dokładną, dzięki której istnieje możliwość wskazania, w jakim miejscu doszło do uszkodzenia. Pracownicy przyjeżdżają w miejsce wskazane przez klienta wraz z nowoczesnymi i dokładnymi lokalizatorami zwarć, które bazują na metodzie napięcia krokowego. Zasada ich działania jest prosta, co sprawia, że usługi wykonywane są w krótkim czasie.

Należy mieć świadomość, że niektóre zniszczenia stanowią zagrożenie dla życia, a dzieje się tak szczególnie w przypadku linii wysokiego napięcia. Po zlokalizowaniu uszkodzeń należy przystąpić do prac naprawczych lub wymiany okablowania, jeśli zachodzi taka potrzeba. Specjaliści z tej firmy dokładnie zabezpieczają miejsce łączeń, co chroni przed zabrudzeniami oraz działaniem wilgoci, która mogłaby przyczyniać się do pojawiania się awarii w przyszłości. Zalecają oni wykorzystywanie termokurczliwych rur oraz specjalnych taśm, znajdujących zastosowanie w najtrudniejszych warunkach.

Zazwyczaj kable ulegają uszkodzeniom na skutek działania gruzu oraz przeprowadzania prac podziemnych z wykorzystaniem ciężkich sprzętów. Niekiedy niszczą się one przez korzenie drzew rosnące w pobliżu, uderzenia pioruna lub na skutek nieprawidłowo przeprowadzonej instalacji w przeszłości. Z firmą kontaktują się też właściciele starych kabli, które z biegiem czasu zaczęły pękać lub niszczyć się w inny sposób. Zapewnia ona sprawną realizację powierzonych zadań oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.delfind.pl/
Dodano: 2021-10-26
Telefon: +48 514 778 694
Miejscowość: Warszawa
Adres: Solidarności 115
Kod pocztowy: 00-140

Źródła:
https://www.delfind.pl/uslugi/uszkodzenia-kabli/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży