Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe


Rozliczenie z Holandii z zewnętrzną firmą


Wszystkie osoby, które nie czują się na tyle kompetentne, by samodzielnie rozliczać podatek dochodowy z Holandii, mogą skorzystać z usług zewnętrznych firm specjalizujących się w tym zagadnieniu. Zwrot podatku uzyskują wszyscy zainteresowani, którzy pracowali w tym kraju i posiadają specjalny numer BSN. Jest on nadawany pracownikom wykonującym obowiązki w Holandii, ponieważ ułatwia przesyłanie pism oraz rozwiązywanie różnego rodzaju kwestii w tamtejszych urzędach. Osoby zatrudnione legalnie w tym państwie ubiegają się o zwrot nadpłaty zawsze wtedy, gdy pracodawcy odprowadzali do urzędów zaliczki na podatek dochodowy.

Pomoc w tego typu rozliczeniach zapewniają specjaliści z przedsiębiorstwa Midas. Biuro, jakie reprezentują, gwarantuje  usługi na wysokim poziomie oraz terminowość. Jego przedstawiciele zajmują się rozmaitymi kwestiami formalnymi w imieniu klientów, dzięki czemu mogą oni zająć się innymi obowiązkami. Współpracują zarówno z osobami mieszkającymi na co dzień w Polsce, jak i w Holandii.  Specjaliści dbają o interesy klientów już od 1998 roku, a ich usługi są chętnie rekomendowane. Zapewniają one działania zgodne z prawem, dzięki czemu podatnicy nie są narażeni na kary finansowe.  

Warto wiedzieć, że rozliczenie podatku z Holandii należy do obowiązków wszystkich pracowników, którzy wykonywali zawód na terenie tego państwa. Należy je spełniać nawet wtedy, gdy kwota podatku nie ulega zwrotowi. Opisywane działania bazują na zasadzie proporcjonalnego odliczenia, co oznacza, że rezydenci obniżają podatki płacone w Polsce o kwotę, jaką płacili w Holandii. Niekiedy kwestie te wydają się skomplikowane, szczególnie wśród osób, które rozliczają się w ten sposób po raz pierwszy, dlatego tak wiele z nich korzysta z usług opisywanego biura.

Jego pracownicy nie tylko zajmują się kwestiami formalnymi, ale też tłumaczą, przez jaki okres można ubiegać się o zwrot należności. Wyjaśniają też, co wpływa na wysokość kwoty. Najczęściej jest to rok podatkowy, rodzaj dochodu oraz status rezydenta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://uzkmidas.pl
Dodano: 2021-11-04
Telefon: 783986995
Miejscowość: Kielce
Adres: Miła 4
Kod pocztowy: 25-612

Źródła:
https://uzkmidas.pl/oferta/rozliczenie-dochodow-z-holandii/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaaropgaaf


Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Skypack Maszyny Pakujące
ul. Olszewskiego 36, 25-416 Kielce
Skybar
ul. Zielona 11, 26200 Kornica
techpro.pl
ul. Krakowska 290, 25801 Kielce
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży