Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Boomerang Pilates Studio


Joga na Saskiej Kępie - zalety ćwiczeń


Osoby, które cierpią na różne wady postawy, nie potrafią poradzić sobie ze stresem, są przygnębione, mogą zapoznać się z ofertą dostępną na stronie internetowej boomerangpilates.pl. W klubie zlokalizowanym na Saskiej Kępie organizowana jest joga, która jest jedną z bezpieczniejszych dyscyplin sportowych. Wykazuje korzystny wpływ na koordynację ruchową, poprawia elastyczność stawów, wzmacnia mięśnie. Ćwiczenia w połączeniu z miarowym oddechem dotleniają mózg, przywracają równowagę wewnętrzną, skutecznie radzą sobie z problemami trawiennymi. Zajęcia wspomagają proces oczyszczania organizmu, usprawniają funkcjonowanie aparatu ruchu. 

W doskonale wyposażonym klubie pracują doświadczeni instruktorzy. Dobierają oni odpowiednie zestawy ćwiczeń, które są bezpieczne, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań każdego uczestnika. Właściwa synchronizacja ruchu z oddechem przynosi pozytywne efekty, wycisza umysł, pozbywa się dolegliwości bólowych. Tego typu aktywność fizyczna jest wskazana w przypadku klientów, którzy prowadzą siedzący tryb życia, skarżą się na ból pleców i karku, nadmierny stres, pogorszony nastrój. Poprawia postawę ciała, wzmacnia odporność, zwiększa elastyczność stawów, reguluje ciśnienie krwi, działa odprężająco. Dzięki niej można nabrać pozytywnej energii, wyciszyć się i zapomnieć o wielu problemach. 

Uczestnicy podczas zajęć poznają różne techniki oddechowe. Ćwiczenia łagodzą ból pleców, rozluźniają napięte mięśnie, dodają pozytywnej energii. Są komfortowe dla uczestników, relaksują, wysmuklają sylwetkę. Regularna aktywność pozbywa się problemów z koncentracją, wspomaga proces oczyszczania organizmu, zwiększa świadomość ciała, zmniejsza napięcia. Trening umożliwia poznanie własnych ograniczeń, wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Pozycje dziecka, ryby, leżącego wojownika regulują trawienie, łagodzą bóle reumatyczne, działają stymulująco na pracę narządów wewnętrznych. Ćwiczenia są bezpieczne, mogą być wykonywane przez osoby w różnym wieku. W klubie można zdecydować się również na zajęcia ze stretchingu, pilates, trening barre. Każda osoba znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Klienci, którzy nie wiedzą, na co się zdecydować, mogą skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Doradzą oni i podpowiedzą, jakie zalety niosą za sobą poszczególne treningi.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://boomerangpilates.pl
Dodano: 2021-12-24
Telefon: 799032002
Miejscowość: Warszawa
Adres: Nobla 14
Kod pocztowy: 03-930

Źródła:
https://boomerangpilates.pl/oferta/joga/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży