Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Dźwigi Maciejewski

Czy w Głogowie dostępne są dźwigi o dużym udźwigu?


Specjalistyczne usługi dźwigowe można zaliczyć do najbardziej poszukiwanych. Korzysta z nich wiele firm, szczególnie budowlanych, ale zdarza się, że są one również niezbędne osobom prywatnym, na przykład do montażu dużych szamb betonowych. Najczęściej taki sprzęt wykorzystuje się też do prac:

  • remontowych,
  • instalacyjnych,
  • infrastrukturalnych

itp. Nic zatem dziwnego, że firma z linku dzwigi-maciejewski.pl ciągle się rozwija, wzbogacając park maszynowy o kolejne maszyny od cenionych na rynkach światowych producentów. 

Przedsiębiorstwo to ma swoje przedstawicielstwo w Zielonej Górze i głównym obszarem jego działalności jest województwo lubuskie. Jego dźwigi mogą wypożyczać klienci z Gubina, Gorzowa Wielkopolskiego i wielu innych miejscowości. Jeśli jest taka potrzeba, na wynajem mogą też liczyć firmy z innych województw. W parku maszynowym zakładu znajdują się samojezdne dźwigi o różnej nośności. Można tam znaleźć nieduże urządzenia zdolne wznieść do 25 ton, ale są też dostępne mobilne maszyny podnoszące 250 ton. Dzięki temu z łatwością uda się dopasować odpowiedni sprzęt do oczekiwań i potrzeb klienta. Dzięki temu, że montowane są na platformach samochodowych, wjadą wszędzie i mogą być wykorzystywane nawet w trudnym terenie.

Sprzęt ten obsługują fachowcy z kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem. Dbają oni nie tylko o perfekcyjne wykonanie zadania, ale też o bezpieczeństwo ludzi i mienia. Można też wynająć dźwig bez operatora, jeśli tego życzy sobie klient. Firma z linku chętnie podejmuje stałą współpracę, ale obsługuje również zlecenia indywidualne. Nie ma znaczenia stopień trudności zadania do wykonania, operatorzy zatrudnieni w firmie z każdym zleceniem poradzą sobie bardzo dobrze.

W parku maszynowym firmy jest także inny sprzęt przeznaczony na wynajem. Między innymi można tam wypożyczyć podnośniki koszowe w różnych modelach. Pozwalają one na szybkie i bezpieczne wykonanie wielu prac remontowych na wysokościach. Korzystają z nich także przedsiębiorstwa związane z branżą marketingową, energetyczną i sprzątającą. W ofercie są  idealne do prac montażowych próżniowe chwytaki do płyt warstwowych. Sprawdzają się one przy instalacji tych płyt na dachach i ścianach. Firma ta ma również licencję na przewóz ładunków specjalnych, ponadnormatywnych i ponadgabarytowych na terenie całej UE.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://dzwigi-maciejewski.pl/
Dodano: 2022-01-04
Telefon: +48 512 649 571
Miejscowość: Szczaniec
Adres: Myszęcin 79
Kod pocztowy: 66-225

Źródła:
https://dzwigi-maciejewski.pl/uslugi-dzwigowe-glogow.html


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. Rybojady 15, 66320 Rybojady
Francepol Sp. z o.o.
ul. Zatorze 9, 66002 Stary Kisielin
Denticus
ul. Plac Matejki 21b, 65056 Zielona Góra
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży