Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

REHAB Andrzej Kroszczyński


Lekarz od kręgosłupa - kiedy się do niego udać?


Na silny ból pleców są narażone zwłaszcza osoby prowadzące siedzący tryb życia, pracujące przed komputerem i nieuprawiające sportu. Dolegliwość ta dotyka także młodzież i dzieci, dlatego warto wiedzieć, co zrobić, by uchronić się przed dyskomfortem. Niekiedy ból uaktywnia się podczas wzmożonej aktywności i wynika ze skoliozy lub kifozy, reumatyzmu, zwyrodnień, nadwagi, deformacji kręgosłupa, urazów oraz przeciążenia mięśni po noszeniu dużych ciężarów. Czasami jest związany z niewłaściwą pozycją w trakcie snu oraz wypadnięciem dysku.

Pierwszym krokiem wśród osób skarżących się na silne bóle kręgosłupa jest wykonanie podstawowych badań oraz zdjęć RTG, dzięki którym można przyjrzeć się miejscom uszkodzeń lub zmianom. Niekiedy specjaliści zalecają tomografię, rezonans magnetyczny lub ultrasonografię. Działania te ułatwiają diagnozę oraz wdrażanie odpowiedniego leczenia. Lekarz od kręgosłupa świadczący profesjonalną pomoc prowadzi stronę rehab.pl, na której udostępnia aktualną ofertę.

Pierwszym etapem wizyty w gabinecie są konsultacje, dzięki którym poznaje on problemy, z jakimi boryka się pacjent. To wykwalifikowany specjalista z bogatym doświadczeniem zawodowym, który stosuje wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody. Osobom skarżącym się na częste bóle kręgosłupa zaleca wykonywanie ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Informuje też, co zrobić, by uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Wizyty u lekarza nie należy odwlekać, ponieważ nieleczone schorzenia mogą przyczyniać się do pojawiania się innych problemów. Lekarz współpracuje z pacjentami z dyskopatią, nadwyrężonymi mięśniami, zmianami zwyrodnieniowymi oraz wypadniętymi dyskami. Wdrażane przez niego metody chronią przed nawracającymi bólami i poprawiają jakość życia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.rehab.pl/
Dodano: 2021-12-14
Telefon: 785 752 225
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kluczborska 9
Kod pocztowy: 01--46

Źródła:
https://www.rehab.pl/o-mnie/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży