Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

KAIKO photo albums

Jak wybrać odpowiedni album na zdjęcia 15 x 23 cm?


Przeglądanie starych fotografii rodzinnych czy robionych na wakacjach to miłe chwile, w trakcie których można oddać się wspomnieniom. Zdjęcia są też doskonałym tłem dla opowiadanych historii i zabawnych anegdot. Obecnie robi się ich zdecydowanie więcej niż kiedyś, ale rzadziej wykonuje się papierowe odbitki. Jednak aby móc w każdej chwili sięgnąć po ulubione obrazy, warto poświęcić nieco czasu na wyselekcjonowanie najlepszych fotek, wydrukowanie ich i umieszczenie w albumie.

Album na zdjęcia to świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala uporządkować i uszeregować we właściwej kolejności poszczególne fotografie. Dzięki niemu wszystkie są w jednym miejscu, ładnie wyeksponowane, a niekiedy także opisane. Taki krótki komentarz umieszczony pod zdjęciem odświeży po latach pamięć lub ułatwi rozpoznanie dawno niewidzianych przyjaciół.

Warto przy tym wybrać taki album, który będzie jak najpiękniejszą oprawą dla wspomnień. W internetowym sklepie kaiko.shop dostępne są unikatowe albumy ręcznie szyte z materiałów najwyższej jakości. Co ciekawe, okładki pokrywane są materiałami z upcyclingu. Pozwala to tworzyć prawdziwe dzieła, jedyne w swoim rodzaju, a jednocześnie utrzymane w duchu poszanowania środowiska. Dzięki temu album nie tylko przywraca do życia przeszłość, ale sam także niesie cząstkę jakiejś historii. Na okładce znajdują się bowiem tkaniny, które kiedyś służyły jako zasłony, obicia czy obrusy.

Jak dobrać album? Najlepiej najpierw przejrzeć posiadane zdjęcia i dostosować wielkość zeszytu do największego formatu. W ten sposób każda odbitka będzie mogła znaleźć się na swoim miejscu. Album na zdjęcia 15 x 23 cm musi mieć rozmiar przynajmniej 20 x 28 cm, ponieważ obszar wklejania jest faktycznie nieco mniejszy. Zatem aby zdjęcie dobrze się prezentowało, należy wybrać właśnie taki model. Sklep z albumami oferuje także inne warianty – mniejsze na odbitki 9 x 13 cm oraz większe mieszczące nawet dwie fotografie na jednej stronie. Przy wyborze należy się też kierować kolorem kart – dobrym tłem dla większości zdjęć jest czerń lub granat, ale niekiedy lepiej wygląda delikatne écru.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kaiko.shop/
Dodano: 2021-12-23
Telefon: +48698414405
Miejscowość: Kraków
Adres: Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 49A
Kod pocztowy: 31-517

Źródła:
https://www.kaiko.shop/tagi/album-na-zdjecia-15x23/


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży