Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Systemy rynnowe różnych typów


Odpowiednio dobrane systemy rynnowe umożliwiają sprawne odprowadzanie wody znajdującej się na dachu, co zmniejsza ryzyko pojawiania się nieestetycznych zacieków, pleśni oraz grzybów. Profesjonalne konstrukcje od najlepszych producentów odznaczają się szczelnością i odpornością na działanie czynników pogodowych. Na systemy rynnowe składa się kilka elementów tworzonych w różnych materiałów. Poza rynną jest to także rura spustowa, osadnik, trójnik oraz narożniki wewnętrzne i zewnętrzne. Zbudowano je również z kolan, obejmy rury spustowej oraz haka służącego do podtrzymywania rynien. Najczęściej stosowanymi systemami są te produkowane ze stali, która została zabezpieczona dodatkową powłoką ochronną. Są one odporne na zniszczenia mechaniczne, korozję oraz wahania temperatur, a na dodatek sprawdzają się niemalże na każdym dachu.

Do najlżejszych zalicza się systemy aluminiowe o idealnie gładkiej powierzchni, które mogą być wykorzystywane przez lata. Niektórzy wybierają modele miedziane, tytanowo-cynkowe oraz PCV, czyli konstrukcje z tworzywa sztucznego o małym współczynniku chropowatości. Wszystko to sprawia, że na ich powierzchni nie osadzają się zabrudzenia, a czyszczenie nie jest problematyczne. Są one nabywane ze względu na niepodatność na zarysowania, kwaśne deszcze i rdzę. Ich zaletą jest również szeroki wybór kolorystyczny, dzięki czemu dopasowanie rynien do stylistyki budynku staje się łatwe. Materiał PCV jest łatwy w obróbce i nie wymaga konserwacji.

Nowoczesne systemy są do nabycia w przedsiębiorstwie Galeco. Jest to zaufany dostawca wysokojakościowych produktów sprawdzających się w obiektach różnych typów. To estetyczne i trwałe wyroby dostępne w kilku rozmiarach, które zapewniają sprawny montaż i bezproblemowe użytkowanie przez długi czas.









Wystaw opinię firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://galeco.pl/
Dodano: 2022-01-06
Telefon: 668 476 041
Miejscowość: Balice
Adres: Uśmiechu 1
Kod pocztowy: 32-083

Źródła:
https://galeco.pl/rynny-rynna-systemy-rynnowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rynna


Autor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży