Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Strefa Twórcza Fotografia


Fotografia ślubna w Szczecinie - profesjonalne zdjęcia doskonałej jakości


Zdjęcia ślubne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka, do której wraca się chętnie po latach. Choć współcześnie niemalże każdy posiada smartfon z dobrym aparatem, to mimo tego wiele par młodych podejmuje decyzję o zatrudnieniu profesjonalnego fotografa. Dysponuje on sprzętem z najwyższej półki, który poradzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych. Poza aparatem bardzo często ma także blendy, statywy, dodatkowe lampy błyskowe i szereg innych akcesoriów wpływających na jakość zdjęć. Fotografowie ślubni tworzą oryginalne reportaże z tych niezwykłych uroczystości i często proponują sesje narzeczeńskie odbywające się w studio lub warunkach plenerowych. Oddają zdjęcia po obróbce graficznej w formie cyfrowej lub papierowej w formacie wybranym przez klientów.

Z fotografami warto skontaktować się możliwie jak najwcześniej, ponieważ ci najlepsi mają terminy zarezerwowane nawet kilka miesięcy naprzód. Przed ich wyborem należy przyjrzeć się portoflio, dzięki któremu można zapoznać się ze stylem wykonywania zdjęć, kolorystyką i metodą obróbki. Zaufani specjaliści podpisują z każdym klientem umowy zawierające warunki współpracy, informację o cenach oraz terminie oddania zdjęć. Jest to dokument zabezpieczający obie strony i świadczący o profesjonalizmie fotografa. Zainteresowani podobnymi usługami zapoznają się chętnie z ofertą udostępnioną na stronie stfotografia.pl. Jej założyciele współpracują z mieszkańcami Szczecina. Fotografia ślubna, w jakiej się specjalizują, jest dla nich nie tylko pracą, ale i ogromną pasją.

Osoby prowadzące tę firmę są dyskretne, dzięki czemu nie zwracają na siebie uwagi w kościele oraz w sali, w której odbywa się zabawa, przez co wszyscy goście czują się swobodnie. Mają doświadczenie w pracy w różnych warunkach i zapewniają terminowe wywiązywanie się z obowiązków. Dbają też o miłą atmosferę, przykładowo w trakcie sesji narzeczeńskich, dlatego ich usługi są chętnie polecane. Od lat tworzą reportaże składające się z wybranej przez klienta liczby zdjęć.

Poza tym oferta firmy obejmuje sesje:

  • kobiece,
  • noworodkowe,
  • ciążowe,
  • biznesowe.

Fotografowie zjawiają się również na imprezach okolicznościowych, takich jak komunie lub chrzciny. Cena reportaży lub sesji zależy od pakietu, na jaki zdecyduje się klient oraz dodatkowych usług, takich jak wynajęcie drona czy fotobudki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.stfotografia.pl
Dodano: 2022-01-10
Telefon: 68 001 833
Miejscowość: Szczecin
Adres: al. Wojska Polskiego 42
Kod pocztowy: 70-473

Źródła:
https://www.stfotografia.pl/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Art Shops Sylwia Zakrocka
ul. Turkusowa 26, 70778 Szczecin
Galeria Stolarki
ul. Harnasiów 40, 71018 Szczecin
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
ul. Tenisowa 29, 71066 Szczecin
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży