Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Klimatools

Komu w Krakowie zlecić instalację rekuperacji?


Coraz droższa energia cieplna zmusza wiele firm i właścicieli domów do poszukiwania oszczędności. Poza wykonaniem termomodernizacji budynków warto pomyśleć o odzysku ciepła z powietrza wydostającego się z pomieszczeń na zewnątrz. Jest to rozwiązanie dostępne od kilku lat, po które sięga coraz więcej osób budujących nowe domy, ale decydują się też na nie właściciele domów poddawanych modernizacji. Rozwiązaniem tym są nowoczesne rekuperatory, które pozwalają również na zapewnienie w budynku świeżego powietrza przez cały czas. W przeciwieństwie do wentylacji grawitacyjnej, nie ma dla nich znaczenia siła wiatru czy ciśnienie atmosferyczne, gdyż zasilane są z sieci energetycznej i pracują cały czas.

Od wielu lat montażem takich systemów zajmuje się przedsiębiorstwo Klimatools, działające na terenie Małopolski i Śląska. Osoby z Krakowa zainteresowane instalacją rekuperacji mogą skorzystać z jego fachowych usług, świadczonych klientom indywidualnym i biznesowym. Firma zatrudnia specjalistów w tej dziedzinie, którzy chętnie doradzają klientom w kwestii wyboru odpowiednich do ich potrzeb urządzeń. Odpowiadają też na wszelkie pytania i rozwiewają wątpliwości. Rzetelnie przedstawiają zalety i wady każdego rozwiązania. Do zleceń podchodzą indywidualnie, starając się optymalizować koszty i spełniać oczekiwania zleceniodawców. Zakład ten ma w ofercie urządzenia wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych producentów. Właściwie dobrane i zamontowane, będą służyć przez wiele lat, pod warunkiem regularnej konserwacji, którą również można zlecić tej firmie.

Wśród największych zalet rekuperacji należy wymienić:

  • idealną czystość powietrza dzięki wydajnym filtrom,
  • możliwość sterowania mocą urządzenia,
  • obniżenie rachunków za ogrzewanie nawet o 50% w porównaniu z wentylacją grawitacyjną.

Dlaczego warto korzystać z usług właśnie tej firmy? Przede wszystkim dlatego, że ma ona bogate, wieloletnie doświadczenie, a jej załoga dysponuje rozległą wiedzą, potwierdzoną licznymi certyfikatami i zaświadczeniami do wglądu na stronie. Poza tym, jej usługi są kompleksowe i dotyczą nie tylko sprzedaży, ale też fachowych porad, profesjonalnego montażu i specjalistycznego serwisu. Rekuperacja to tylko jeden z elementów działalności tego przedsiebiorstwa, zajmującego się też chłodnictwem, pompami ciepła i klimatyzacją.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.klimatools.pl
Dodano: 2022-01-23
Telefon: 516675998
Miejscowość: Liszki
Adres: Liszki 213
Kod pocztowy: 32-060

Źródła:
http://www.klimatools.pl/rekuperacja/


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży