Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Interdont Support Q Sp. z o. o.


Norma ISO 19011:2018 - co opisuje?


Audyty to działania przeprowadzane w różnych firmach. Ich celem jest ocena przebiegu poszczególnych procesów w danej organizacji, co umożliwia wskazanie mocnych i słabych stron wymagających wdrożenia nowych rozwiązań.  Są one zlecane zewnętrznym przedsiębiorstwom i dają szansę wyciągania stosownych wniosków, dzięki którym można rozwijać prowadzoną przez siebie działalność. Obserwacje, jakimi zajmują się specjaliści, określają efektywność wybranych procesów i ułatwiają zmiany w niektórych procedurach.

Audytorzy to niezależni pracownicy oceniający produkty oraz systemy wykorzystywane w zakładach. Ich zadaniem jest kontrolowanie, czy dana firma funkcjonuje zgodnie z określonymi założeniami. Nadzorują oni badania i przygotowują szczegółowe raporty oddawane klientom.  Audyty dzieli się na wewnętrzne i zewnętrzne. Pierwszy z nich przynosi wymierne korzyści i koncentruje się na pomocy firmie w osiąganiu założonych celów. Natomiast drugi polega na przeprowadzaniu analiz przez niezależnych specjalistów, niepowiązanych z daną organizacją. Podejmują się oni audytów informatycznych, energetycznych, jakościowych, ekologicznych oraz finansowych.

Zasady poprawnego audytowania opisuje norma ISO 19011:2018. Koncentruje się ona przede wszystkim na postępowaniu etycznym, odpowiedzialności zawodowej, obiektywnej prezentacji oraz niezależności, dzięki czemu działania tego typu są wiarygodne i przydatne, ponieważ dostarczają informacji potrzebnych do poprawy funkcjonowania przedsiębiorstwa. O zagadnieniu tym wiedzą wiele przedstawiciele firmy Vertin, którzy przeprowadzają szkolenia pełne przydatnej wiedzy.

Od lat są oni zapraszani na cykle spotkań odbywające się przy kawie, w których uczestniczą osoby związane z branżą motoryzacyjną. Podczas trwania takich szkoleń zainteresowani dowiadują się, czym są normy ISO i jakie korzyści wiążą się z certyfikowaniem wykorzystywanych systemów. Pracownicy firmy mają obszerną wiedzę związaną z zarządzaniem programem audytów oraz audytowaniem koncentrującym się na analizie ryzyka i szans.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://supportqpolska.pl
Dodano: 2022-01-17
Telefon: 32 335 93 08
Miejscowość: Katowice
Adres: Pukowca 15
Kod pocztowy: 40-847

Źródła:
https://vertin.pl/wymagania-normy-190112018/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży