Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak


Gdzie w Krakowie można wykonać przeszczep włosów?


Włosy dla każdego człowieka są ważną ozdobą. Nic więc dziwnego, że ich przerzedzenie czy utrata wpływa na psychikę. Niestety, jest to coraz poważniejszy problem, często związany ze stresem, nieodpowiednim trybem życia, ale też z zaburzeniami hormonalnymi. Wiele osób nie radzi sobie z tym problemem i popada nawet w depresję. Doznają one bowiem niskiej samooceny, która ma wpływ na ich życie, nie tylko osobiste, ale też zawodowe. 

Na szczęście nauka i w tym zakresie poszła mocno do przodu i obecnie jest wiele metod na odbudowanie fryzury. Osoby zmagające się z tym problemem mogą liczyć na przeszczep włosów w klinice w Krakowie. Prywatne centrum stosuje tam nowoczesną metodę, która jest całkowicie bezpieczna, małoinwazyjna i bezbolesna, dlatego pozwala na podjęcie normalnego życia nazajutrz po zabiegu. W przeciwieństwie do innych, znanych i stosowanych wcześniej sposobów przywracania dawnej fryzury, ta jest najbezpieczniejsza, chociaż i dla niej są pewnie przeciwwskazania, o których można się dowiedzieć, odwiedzając stronę transplantacja-wlosow.com. Więcej informacji można zasięgnąć, kontaktując się e-mailowo lub telefonicznie. Na podanej stronie są też wygodne formularze, przy których pomocy można się umówić na konsultację, także za pomocą komunikatorów internetowych.

Zabieg transplantacji wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zatem pacjent nie musi być głodny. Jest to istotne, ponieważ trwa on dość długo. Składa się z dwóch etapów, polegających na:

  • pobraniu odpowiedniej ilości przeszczepów, zwanych graftami, z okolicy biorczej,
  • wszczepieniu graftów w miejsce docelowe.

Przeprowadzany jest przez doświadczonego, wyspecjalizowanego lekarza z użyciem precyzyjnych narzędzi, które nie uszkadzają pobieranych mieszków włosowych. Przy procedurze asystuje wykwalifikowana pielęgniarka, oceniająca przydatność mieszków pod mikroskopem i licząca ilość włosów. Ten etap nie może trwać dłużej niż 4 godziny, gdyż wiąże się z czasem przeżycia mieszków. Kiedy już grafty zostaną pobrane w odpowiedniej ilości, lekarz przystępuje do implantacji. Nie ma mowy o odrzutach, ponieważ pochodzą one od tej samej osoby, której są wszczepiane. Nadające się do implantacji mieszki zostają umieszczone w skórze pacjenta pod odpowiednim kątem i na właściwą głębokość za pomocą specjalnych, nowatorskich implantatorów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://transplantacja-wlosow.com
Dodano: 2022-01-15
Telefon: 574149449
Miejscowość: Kraków
Adres: Na Dołach 3
Kod pocztowy: 30--70

Źródła:
https://transplantacja-wlosow.com/


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży