Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Nova Sp. z o.o.


Jakie bramki antykradzieżowe do szerokich przejść dla klientów?


Efektywny system antykradzieżowy to dziś niemal podstawowa inwestycja, która pozwala zmniejszyć lub nawet całkowicie wyeliminować liczbę przypadków działań sklepowych złodziei, a tym samym chroni właściciela przed sporymi stratami finansowymi. Obecnie kierownicy punktów sprzedażowych mogą skorzystać z szerokiego wyboru modeli alarmów uruchamianych w momencie, kiedy ktoś próbuje wynieść ze sklepu towar bez płacenia za niego. Najczęściej są to niezajmujące dużo miejsca, ale łatwe w montażu, serwisowaniu i codziennej obsłudze bramki antykradzieżowe, połączone z czytnikiem przy kasach. Są to systemy błyskawicznie reagujące na kradzież głośnym, przenikliwym dźwiękiem, pozwalającym ochronie szybko zlokalizować winnego i zapobiec kradzieży.

Powyższe rozwiązanie może być stosowane przy każdym rodzaju wejść, także przy modelach o dużym rozstawie, umożliwiających przejazd standardowej wielkości wózkiem z zakupami czy przewóz pomiędzy poszczególnymi elementami wózka ręcznego z paletą z towarem. Przy takiej konieczności transportowej warto zdecydować się na bramki o odpowiedniej czułości, które są w stanie bezproblemowo wyłapać obecność każdego sygnału elektromagnetycznego z klipsa przy produkcie. 

Firma Nova Sp. z o.o. to właściciel sklepu online, który od lat dostrzega rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne, efektywne i estetycznie wykonane urządzenia służące zapobieganiu kradzieży w punktach sprzedaży stacjonarnej. Starając się podołać wymogom klientów, firma rozszerzyła swoją ofertę o bramki elektromagnetyczne, które cechuje wysoka skuteczność wykrywania prób grabieży oraz odpowiedni wygląd. Dołożono wiele starań, by proponowany sprzęt ładnie się prezentował, dobrze komponował się z otoczeniem i nie zniechęcał klientów do zakupów. 

Obecnie na stronie wspomnianego dostawcy można znaleźć szeroki wybór modeli bramek, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb każdego sklepu, bez względu na jego metraż czy też rodzaj sprzedawanych produktów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie prowadzi się dystrybucję towaru o niewielkich rozmiarach, co nieraz ułatwia wyniesienie poszczególnych elementów poza obręb sklepu bez płacenia, nie będąc zauważonym przez kasjerki czy nawet ochronę. Bramki skutecznie wykryją każdą próbę kradzieży, bez względu na rozmiar asortymentu. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://nova.com.pl/
Dodano: 2022-01-29
Telefon: +48 61 661 06 20
Miejscowość: Poznań
Adres: Perzycka 83
Kod pocztowy: 60-182

Źródła:
https://nova.com.pl/


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży