Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Producent szamb System Plus


Szamba betonowe w Wieliczce - gdzie się sprawdzą?


Szamba to zbiorniki przeznaczone do magazynowania nieczystości. Interesują się nimi mieszkańcy domów oraz działek letniskowych, którzy wybierają spośród modeli o różnych gabarytach. Osoby, którym zależy na trwałości, decydują się często na konstrukcje betonowe. Stanowią one alternatywę dla szamb z tworzyw sztucznych, które niekiedy pękają pod wpływem nacisków. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest System Plus.

Oferuje ona usługi na terenie Wieliczki. Szamba betonowe, jakie sprzedaje, to produkty najwyższej jakości, mające stosowne certyfikaty. Ich zaletą jest brak ryzyka wypychania przez grunt, co prowadziłoby do uszkodzeń ścieżek z kostki brukowej. To stabilne zbiorniki, które nie niszczą się na skutek mrozu, działania wilgoci oraz kontaktu ze środkami chemicznymi. Z tego względu służą przez lata i sprawdzają się wśród mieszkańców pozbawionych dostępu do sieci kanalizacyjnej. Niektórzy wykorzystują je też do zbierania wody deszczowej, przydatnej podczas podlewania ogrodów.

Konstrukcje dostępne w tym przedsiębiorstwie odznaczają się szczelnością, dlatego ryzyko przedostawania się nieczystości do gruntów i pobliskich wód jest równe zeru. Producent stosuje mieszanki najwyższej jakości oraz specjalne masy uszczelniające, dlatego wyroby, jakie proponuje, cieszą się dużą popularnością. Szamba betonowe są kupowane przez nabywców chcących uniknąć awarii. Przed wystawieniem na sprzedaż zostały poddane procesowi wibroprasowania, który chroni przed pojawianiem się pęcherzyków na powierzchni. Modele zamawiane przez klientów cechują się odpornością na działanie wód gruntowych oraz ściskanie. Z tego powodu znajdują zastosowanie na podjazdach i w innych miejscach, po których poruszają się samochody.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://spszamba.pl/
Dodano: 2022-01-21
Telefon: 509-600-610
Miejscowość: Białobrzegi
Adres: Polna 8
Kod pocztowy: 26-800

Źródła:
https://spszamba.pl/szamba-betonowe/malopolskie.php


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży