Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

IBCS Poland

Co to jest MDM


Urządzenia mobilne, takie jak smartfony lub tablety, całkowicie zmieniły sposób prowadzenia firm. Zatrudnieni w nich pracownicy mają bowiem dostęp do niezbędnych danych i przydatnych aplikacji, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują. Duża liczba tego typu sprzętów wymaga wdrożenia przez przedsiębiorców działań, dzięki którym będą mogli je kontrolować. Składają się na nie między innymi systemy MDM znajdujące zastosowanie zarówno w dużych, jak i mniejszych zakładach.

 

Niektórzy nie wiedzą, co to jest MDM oraz jakie korzyści wiążą się z korzystania z takich rozwiązań. Mają one wiele zalet z punktu widzenia osób prowadzących działalności oraz podwładnych. Zwiększają bezpieczeństwo wrażliwych danych, które są dobrze strzeżone. Kontrolują też dostęp do sieci i chronią przed atakami hakerów. Aplikacje dostępne na rynku współpracują z różnymi systemami operacyjnymi i działają na laptopach i smartfonach. Dają możliwość zdalnej konfiguracji infrastruktury sieciowej przez osoby mające do tego uprawnienia.

 

Przydatną funkcją, na którą decyduje się wielu nabywców, jest geolokalizacja sprzętów. Przydaje się ona zwłaszcza w dużych zakładach, w których każdego dnia przebywa wielu pracowników jednocześnie. Zainteresowaniem cieszy się także dostęp do historii przemieszczania się posiadaczy tego typu sprzętów oraz zapisywanie trasy, jaką pokonali. Na MDM decydują się również przedsiębiorcy chcący zmniejszyć ryzyko cyberataków oraz instalowania złośliwego oprogramowania.

 

Firmą specjalizującą się w tym zagadnieniu jest IBCS Poland. Jej pracownicy doradzają klientom, gdy mają oni pytania lub wątpliwości, dzięki czemu nabywane przez nich systemy są dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości finansowych. Ułatwiają one kontrolowanie wszystkich urządzeń w zakładzie, a można nimi sterować zdalnie. Nabywcy są chronieni przed zgubieniem sprzętów, co wiązałoby się z koniecznością zakupu kolejnych modeli i sporymi wydatkami. Część z nich wdraża także filtry aplikacji ograniczające korzystanie z niektórych treści multimedialnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ibcs.pl
Dodano: 2022-01-28
Telefon: 18 44 21 666
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://www.ibcs.pl/slownik-pojec/co-to-jest-mdm/Autor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży