Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Bongo szklane 30 cm - dla kogo?


Palenie suszu przy użyciu lufki czy bibułki jest najpopularniejszą metodą preferowaną przez większość palaczy. Jednak trzeba zaznaczyć, że z całą pewnością nie jest to najzdrowsza technika. W tym przypadku dobrze przemyśleć zakup specjalnej fajki wodnej, dzięki której zażywany susz stanie się o wiele czystszy i bezpieczniejszy dla płuc palacza. Na stronie jarajto.pl można znaleźć różnego rodzaju bonga z dodatkowymi dyfuzorami i filtracjami, a także pojemnikami na lód. 

Sprzedawca proponuje m.in. bongo szklane o wysokości 30 cm, które jest przeznaczone dla doświadczonych palaczy potrzebujących sporej pojemności na susz. Tego typu urządzenia zawierają specjalne miejsce na lód, który sprawia, że wdychany dym jest chłodniejszy i delikatniejszy dla organizmu. Podczas częstego użytkowania bonga należy pamiętać o jego dokładnym wyczyszczeniu - tutaj przydają się dodatkowe akcesoria oraz instrukcja dostępna na stronie sprzedawcy. Doświadczeni pracownicy pokazują jak krok po kroku wyczyścić wnętrze i poszczególne elementy szklanych (i nie tylko) fajek wodnych. Należy wspomnieć, że na stronie dostępne są także inne modele fajek, w tym m.in. silikonowe i akrylowe, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Tego typu bonga idealnie nadają się podczas częstych podróży.

Co ciekawe, w przypadku zakupu sprzętu szklanego sprzedawca udziela gwarancji na towar i w razie stłuczenia zwraca 50 % kwoty. jak więc widać producent jest pewny jakości o wytrzymałości proponowanych urządzeń do palenia. W ofercie można znaleźć bonga o różnych wielkościach i kształtach, a nawet zabawnych motywach nawiązujących do ulubionych postaci z filmów czy gier komputerowych. Ostateczny wybór zawsze należy do przyszłego właściciela i jego indywidualnych upodobań. Oczywiście pracownicy sklepu online zawsze chętnie doradzą i odpowiedzą na dodatkowe pytania.

Czym właściwie kierować się przy wyborze fajki wodnej?

Osoby nieco bardziej doświadczone w użytkowaniu tego rodzaju sprzętu z pewnością będą znać własne oczekiwania i łatwiej będzie im wybrać określony model. Z kolei początkujący powinni kierować się głównie takimi parametrami jak:

  • materiał, z którego bongo zostało wykonane,
  • szerokość cybucha,
  • temperatura palonego dymu (tutaj można zdecydować się na bongo lodowe),
  • dodatkowe filtracje w celu oczyszczenia dymu.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jarajto.pl/
Dodano: 2022-02-02
Telefon: +48883883259
Miejscowość: Chodzież
Adres: Podanin 50
Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://jarajto.pl/pl/p/Bongo-szklane-SmoKing-Lew-30-cm/1332Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży