Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Astra S.A.


Glina samoutwardzalna - zastosowanie


Zarówno dzieci, jak również osoby dorosłe często interesują się pracami modelarskimi i tworzą różnego rodzaju dzieła przy użyciu plasteliny czy też modeliny. Takie zajęcie to doskonała zabawa, która uczy cierpliwości i zarazem kreatywności. Poza dwiema wspomnianymi wyżej masami plastycznymi na rynku dostępna jest także wysokiej jakości glina samoutwardzalna. Tego typu materiał zwykle jest wykorzystywany przez nieco doświadczone osoby, którym zależy na stworzeniu oryginalnych i przede wszystkim trwałych dzieł. 

Jak prawidłowo użytkować glinę?

Materiał ten jest niezwykle elastyczny i łatwo poddaje się podczas formowania za pomocą dłoni. Plastyk może w każdej chwili dodać odrobinę wody do gliny, aby ją zmiękczyć i jeszcze dokładniej uformować. Po zakończeniu pracy należy odczekać około 24 godzin aż masa będzie całkowicie sucha. Dopiero wtedy można przystąpić do kolejnego kroku, czyli wykańczania stworzonego dzieła. W tym celu można zastosować specjalny lakier, kolorowe farby oraz brokat czy inne ozdobne akcesoria.

Jakie dzieła można wykonać?

W internecie można znaleźć sporo przeróżnych inspiracji powstałych przy użyciu białej gliny. Najczęściej artyści tworzą różnego rodzaju elementy dekoracyjne, takie jak figurki, naczynia oraz odlewy rąk czy stóp. Ponadto wielu rzemieślników skupia się na wykonywaniu oryginalnych elementów biżuterii - kolczyków czy pięknych zawieszek. Tego typu dekoracje można sprzedawać lub też podarować bliskim na przeróżne okazje.

Gdzie kupić glinę samoutwardzalną? 

Składając zamówienie na glinę należy upewnić się, że jest to produkt wysokiej jakości i spełni oczekiwania klienta. Na stronie dostępnej pod adresem astrapolska.pl można znaleźć nie tylko glinę, ale także wiele innych propozycji dla amatorów czy też doświadczonych plastyków. Producent zadbał o bogaty wybór dodatkowych akcesoriów, które przydadzą się podczas wykańczania glinianej biżuterii czy ozdób. Obsługa sklepu online chętnie pomoże w wyborze odpowiednich artykułów plastycznych i dekoracyjnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.astrapolska.pl/pl
Dodano: 2022-02-01
Telefon: 22 346 07 85
Miejscowość: Warszawa
Adres: Poleczki 23
Kod pocztowy: 02-822

Źródła:
https://www.astrapolska.pl/pl/produkty/glina-samoutwardzalna-astra-460g-biala


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży