Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

E-CNT

Firma sprzątająca w Poznaniu - jaką wybrać?


Duże zapotrzebowanie na usługi związane z porządkowaniem powoduje, że na rynku działa wiele firm, które je świadczą. Najwięcej ich można spotkać oczywiście w dużych miastach, gdzie wielkie zapotrzebowanie na usługi generują biurowce, ale też ludność, niemająca czasu na samodzielne sprzątanie. To powoduje, że nierzadko niełatwo jest wybrać najlepszą ofertę. Na pewno, szukając jej, warto zwracać uwagę, która firma ma najszerszy zakres usług.

Wybór takiego przedsiębiorstwa będzie dogodny, gdyż możliwe będzie zlecenie różnych prac jednej firmie. Takim przedsiębiorstwem jest E-CNT, lider jeśli chodzi o firmy sprzątające w Poznaniu, między innymi z tego względu, że podmiot ten kieruje swoją ofertę do wszystkich zainteresowanych. Nie ogranicza się ani do sprzątania biur, ani domów i mieszkań, zaprasza do współpracy także instytucje i wszelkie inne obiekty, tym bardziej że podejmuje się szerokiego zakresu prac.

Nie są to tylko typowe czynności, takie jak odkurzanie, ścieranie kurzy, czyszczenie wykładzin i dywanów czy mycie podłóg. Firma oferuje też mycie okien, również na wysokości, czyszczenie elewacji metodą ciśnieniową czy sprzątanie kuchni i łazienek w biurach. Można jej zlecić nawet podlewanie kwiatów! Zimą zaś jej ekipa może odśnieżać, czy to prywatne podwórka, czy posesje należące do firm bądź instytucji publicznych.

Tak szeroką ofertę uzupełniają usługi specjalistyczne, z obszaru DDD, czyli dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. Firma oferuje między innymi ozonowanie, bezpieczną metodę usuwania z pomieszczeń wszelkich patogenów chorobotwórczych, jak również niemiłych woni, także tych najsilniejszych, jak odór spalenizny po pożarze czy pleśni. Usługi te cieszą się wielką popularnością wśród klientów prywatnych i biznesowych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://e-cnt.pl/
Dodano: 2022-02-18
Telefon: 535-983-104
Miejscowość: Poznań
Adres: Św. Marcin 29/8
Kod pocztowy: 61-806

Źródła:
http://e-cnt.pl/


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży