Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Talica do piania - suchościeralna czy magnetyczna?


Chcąc zakupić wysokiej jakości wyposażenie do organizacji różnego rodzaju prezentacji i pokazów, warto zapoznać się z ofertą, jaką posiada firma Interbis. Do wyboru są monitory oraz podłogi interaktywne, a także różnego rodzaju tablice.

Modele magnetyczne są dostępne w różnej kolorystyce, w tym w tradycyjnie białej wersji, a także w kolorze zielonym oraz niebieskim. Zamawiający może również dowolnie dopasować ich rozmiar w zależności od ilości miejsca dostępnego w danym pomieszczeniu. Magnetyczna tablica do pisania jest przeznaczona dla osób, które mają problemy z układem oddechowym, a przez to nie chcą, aby pył z tablicy trafiał do ich płuc. W ofercie sprzedawcy znajdują się także wszystkie niezbędne akcesoria do pisania, w tym specjalne markery. Dodatkowym atutem modeli magnetycznych jest również to, że do ich powierzchni można przyczepić dodatkowe materiały w postaci planszy, mapy lub wykresu. Tego rodzaju wyposażenie jest szczególnie często spotykane w biurach. Doskonale sprawdza się podczas prezentacji oraz tak zwanej burzy mózgów.

Jako alternatywa proponowane są tablice ścierane na sucho, po których pisze się przy użyciu kredy. Są one wybierane najczęściej do szkół i uczelni. Ich zaletą jest to, że nie brudzą piszącego. Ponadto odznaczają się atrakcyjniejszą ceną.

Sprzedawca zapewnia szeroki wybór innego wyposażenia przeznaczonego do organizowania prezentacji i pokazów. Warto zainteresować się ofertą monitorów interaktywnych i dostosowanego do nich wyposażenia, w tym stojaków oraz specjalnych komputerów. Do wyboru są podłogi i ścianki interaktywne. Na stronie można również znaleźć informacje dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na zakup wyposażenia  w ofercie sklepu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.tanietablice.pl
Dodano: 2022-02-27
Telefon: 791 744 149
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Adres: os. Jagiellońskie 42
Kod pocztowy: 63-000

Źródła:
https://www.tanietablice.pl/53-tablice-suchoscieralne-i-magnetyczne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tablica

Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży