Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Ulgaz


Gdzie w Poznaniu można znaleźć hurtownie instalacyjne?


Chcąc zagwarantować sobie wygodne i przystępne cenowo ogrzewanie domu, warto zdecydować się na nowoczesny i oszczędny kocioł gazowy. Jest to urządzenie niezawodne i niewymagające od użytkownika ingerencji w spalanie. Wyregulowane przez instalatorów, będą działać niezawodnie przez cały sezon grzewczy. Należy wszak pamiętać, że każde urządzenie, zwłaszcza gazowe, wymaga okresowej konserwacji i należy ją wykonać co najmniej raz do roku. 

Zastanawiając się, które hurtownie instalacyjne w Poznaniu dysponują nowoczesnymi, gazowymi urządzeniami grzewczymi, warto zapoznać się z ofertą firmy z linku ulgaz.pl. Jest to firma działająca na rynku od kilku dziesiątków lat, mająca w ofercie różne kotły. Są tam tradycyjne urządzenia gazowe, kotły kondensacyjne i zasobniki wody do nich. Pochodzą od wielu renomowanych firm, w tym od tak znanych producentów, jak Junkers, Bosch czy Termet. 

Poza kotłami, w asortymencie hurtowni są też wszelkie materiały służące do budowy instalacji gazowych, między innymi:

  • przyłącza gazu do domu,
  • skrzynki gazowe,
  • przewody i szybkozłącza,
  • zawory

i mnóstwo innych. Można tam również nabyć wszelkie części do kotłów gazowych różnych typów, jak i do kuchenek gazowych. 

Oprócz sprzedaży atrakcyjnych cenowo materiałów instalacyjnych i kotłów, przedsiębiorstwo to świadczy także usługi instalacyjne na wysokim poziomie. Dysponuje ono ekipą doświadczonych instalatorów z certyfikatami uprawniającymi do montażu instalacji gazowych. Podejmując się ich wykonania, fachowcy ci najpierw wykonują projekt i uzgadniają szczegóły z klientem. Jest to rozwiązanie wygodne dla inwestorów, ponieważ nie muszą się oni martwić materiałami. Wszystko zostanie dostarczone przez hurtownię. Po montażu, fachowcy firmy dokonują rozruchu i regulacji urządzeń grzewczych. Roztoczą też opiekę nad instalacją zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po nim. 

Pragnąc dowiedzieć się więcej o działalności tej firmy lub zlecić wykonanie prac instalatorskich, wystarczy skontaktować się z nią za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ulgaz.pl/
Dodano: 2022-03-12
Telefon: 61-852-62-63
Miejscowość: Poznań
Adres: Winogrady 78
Kod pocztowy: 61-659

Źródła:
https://www.ulgaz.pl


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży