Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

VDL SERVICE


Sufit napinany we Wrocławiu - komu zlecić jego wykonanie?


Wy branży budownictwa i remontów pojawia się coraz więcej nowoczesnych rozwiązań, które odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz estetyką. Należą do nich również rozmaite techniki wykańczania wnętrz. Wśród nich warto wymienić sufity napinane we Wrocławiu, których wykonywaniem zajmuje się firma VDL Service.  Stanowią one atrakcyjną cenowo alternatywę dla wyrównywania stropu. Są wyprodukowane przy użyciu dwóch głównych elementów: membrany oraz płótna, z czego obie części powstają z sztucznych materiałów. Dzięki temu charakteryzują się odpornością na szkodliwe czynniki, w tym przede wszystkim wysoką temperaturę oraz wilgoć. Zapewniają doskonałą szczelność, co chroni przed powstawaniem pleśni oraz rozwojem innych szkodliwych czynników. Estetyczny efekt gładkiego sufitu jest możliwy do uzyskania dzięki sztywności materiału oraz jego  dobremu naciągnięciu. Jeszcze jedną zaletą tego rodzaju konstrukcji jest ich uniwersalność, jako że mogą być one stosowane w domach, mieszkaniach oraz obiektach użyteczności publicznej. Są dostępne w wersji jedno- oraz wielopoziomowej. Do realizacji zlecenie stosowane są systemy modułowe, dlatego montaż zajmuje niewiele czasu.

Na życzenie zleceniodawcy sufity mogą zostać wyposażone w dodatkowe elementy, choćby takie jak oświetlenie. Dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim oświetlenie typu LED, ale możliwe jest także umieszczenie klasycznych żyrandol i innych źródeł światła.  Na powierzchni sufitu można także umieścić czujniki oraz włazy, a także ozdobić ją przy użyciu techniki fotodruku. Klienci mogą zdecydować się na jeden z kilkudziesięciu odcieni kolorystycznych. Warto także wspomnieć o tym, że sufity napinane stanowią ochronę w razie zalania. Jeden metr kwadratowy konstrukcji może zatrzymać nawet sto litrów wody. Szczegóły na ten temat znajdują się na stronie internetowej wykonawcy.

Firma zapewnia wykończenie wnętrza według oczekiwań klienta. Każdy zamawiający jest traktowany w sposób indywidualny. Podmiot działa na rynku od kilkunastu lat oraz dysponuje własną linią produkcyjną, co umożliwia tworzenie niestandardowych rozwiązań do wymagających konstrukcji. Prowadzi współpracę ze sprawdzonymi producentami materiałów wykorzystywanych do produkcji sufitów. Zapewnia konkurencyjne ceny, a także wykonuje zlecenia w krótkim czasie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://vdlservice.pl
Dodano: 2022-03-26
Telefon: 736 603 898
Miejscowość: Wrocław
Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 190
Kod pocztowy: 53-203

Źródła:
https://vdlservice.pl/oferta/


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży