Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Macromedica Centrum Medyczne


Urolog - w jakim gabinecie w Warszawie przyjmuje i czym się zajmuje?


Urologia jest zaliczana do dziedziny medycyny, która koncentruje się na funkcjonowaniu oraz schorzeniach układu moczowo-płciowego zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jest ona związana także z diagnostyką oraz profilaktyką chorób niechirurgicznych. Urolog w Warszawie, zajmujący się leczeniem zachowawczym i chirurgicznym, przyjmuje w Centrum Medycznym Macromedica. Ma on doświadczenie w schorzeniach zaliczanych do urologii onkologicznej, prowadzeniu działań promujących zdrowie oraz w przeprowadzaniu diagnostyki, której celem jest ustalenie przyczyn pojawiających się dolegliwości.  Do urologa zgłaszają się osoby mające problemy z nietrzymaniem moczu oraz z nawracającymi infekcjami pęcherza. Kontaktują się z nim także mężczyźni podejrzewający u siebie przerost prostaty lub wodniaka jądra.

Urolodzy zajmują się osobami odczuwającymi dyskomfort podczas oddawania moczu oraz skarżącymi się na niekontrolowany wyciek z cewki moczowej. Wielu specjalistów zaleca zapisywanie się na profilaktyczne badania przynajmniej raz w ciągu roku, nawet wtedy, gdy z organizmem nie dzieje się nic niepokojącego. O wizycie u urologa mogą pomyśleć także osoby, które zaobserwowały u siebie zmianę wyglądu genitaliów, częste bóle podbrzusza i dolnej części pleców oraz obrzęki nóg.

Kompetencje urologów pozwalają im na leczenie kamicy nerkowej, łagodnego przerostu prostaty, stanów zapalnych narządów płciowych, zapalenia dróg moczowych, problemów z pęcherzem oraz żylaków powrózka nasiennego. Niekiedy też podejmują się leczenia nowotworów prostaty, które często wymagają współpracy z onkologiem. Na wizytę w gabinecie należy zabrać ze sobą wyniki badań moczu i krwi oraz zdjęcia USG, jeśli były one wykonywane w niedalekiej przeszłości.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://macromedica.pl/
Dodano: 2022-03-20
Telefon: 22 841 06 79
Miejscowość: Warszawa
Adres: Jurija Gagarina 26
Kod pocztowy: 00-754

Źródła:
https://macromedica.pl/urolog-warszawa/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Urologia

Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży