Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Używane Kompresory


Kompresor śrubowy i jego zastosowanie


Urządzenia, jakimi są kompresory, służą do uzyskiwania gazów, w tym powietrza, pod wysokim ciśnieniem. Zasysają je przez specjalny otwór, a następnie podwyższają ciśnienie do wybranych przez użytkowników parametrów. Stanowią one podstawę branży przemysłowej, choć niekiedy spotyka się je w gabinetach stomatologicznych, warsztatach samochodowych, gospodarstwach domowych oraz na stacjach benzynowych. Zainteresowaniem cieszy się szczególnie kompresor śrubowy. To uniwersalny model o nieskomplikowanej obsłudze, z którą poradzi sobie każdy.

Niektóre kompresory współpracują z dmuchawami powietrza, lodówkami oraz innymi sprzętami spotykanymi w mieszkaniach czy domach. Ułatwiają one lakierowanie, przecinanie niektórych elementów, piaskowanie oraz malowanie ścian i sufitów za pomocą agregatów. Sprzęty te różnią się od siebie budową. Najprostsze modele posiadają cylindry oraz tłoki, których zadaniem jest zasysanie powietrza do środka. Równie ważne są wirniki i pojemniki na sprężone powietrze.

Najważniejszą częścią jest wspomniany już tłok, który po wprawieniu w ruch zaczyna zmniejszać pojemność powietrza, co przekłada się na zwiększone ciśnienie. Kompresory tego typu można spotkać na placach budowy, w serwisach motocyklowych oraz w zakładach lakierniczych. Najnowocześniejsze modele nie pobierają dużych ilości energii, a na dodatek odznaczają się cichą pracą, która nie jest uciążliwa dla użytkowników oraz osób przebywających w pobliżu.

Te i wiele innych sprzętów można znaleźć na internetowej stronie uzywane-kompresory.pl. Jest to adres cenionego sklepu mającego w katalogu sprzęty od renomowanych producentów, znanych nie tylko w Polsce, ale i w innych zakątkach świata. Przedsiębiorstwo proponuje używane sprzęty w doskonałym stanie technicznym, które nie wymagają przeprowadzania napraw. Zamawiają je osoby oszczędne, które nie chcą przepłacać. Dzięki firmie cieszą się funkcjonalnymi urządzeniami z najwyższej półki, których użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Na klientów czekają modele śrubowe, tłokowe i nie tylko.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://uzywane-kompresory.pl
Dodano: 2022-04-20
Telefon: 883 252 909
Miejscowość: Dębica
Adres: Drogowców 7
Kod pocztowy: 39-200

Źródła:
https://uzywane-kompresory.pl/kategoria-produktu/kompresory-srubowe/


Podobne Firmy

PRO-music
ul. Krajobrazowa 6, 35-119 Rzeszów
Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik
ul. Popiełuszki 2, 37450 Stalowa wola
Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Lwowska 120, 35301 Rzeszów
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży