Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


Gdzie w Legnicy udzielane są porady prawne?


Z usług świadczonych przez kancelarie prawne korzystają zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm i spółek. W przypadku przedsiębiorców najczęściej mowa o stałej współpracy prowadzonej w formie obsługi prawnej. Z kolei klienci indywidualni zwykle korzystają z doradztwa oraz reprezentowania ich podczas różnego rodzaju rozpraw sądowych. Na terenie Legnicy porady prawne są udzielane przez Kancelarię Prawną - Adwokat Maciej Michalski. Proponowana oferta jest skierowana do przedsiębiorców oraz mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości, takich jak m.in. Polkowice.

W ramach prowadzonych konsultacji adwokaci doradzają klientom, a także sporządzają niezbędne wnioski, analizy czy opinie. Podczas spotkania prawnik proponuje plan działania dla danej sprawy oraz przedstawia wstępne koszty współpracy. Na stronie udostępniono szczegółowy cennik, jednak należy pamiętać, że ostateczna cena będzie zależna od rodzaju prowadzonej sprawy i stopnia złożoności. Legniccy adwokaci udzielają porad z zakresu:

  • prawa karnego (m.in. udział w postępowaniach karnych i karnoskarbowych),
  • prawa rodzinno-opiekuńczego (prowadzenie spraw rozwodowych, separacyjnych, alimentacyjnych oraz o ustalenie opieki nad dziećmi, podział majątku),
  • prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, unieważnienie testamentu, wydziedziczenie, przyjęcie lub odrzucenie spadku, wraz z prowadzeniem spraw dotyczących wypłaty należnego zachowku członkom rodziny pominiętym w testamencie),
  • prawa cywilnego (m.in. prawo zobowiązań, zasiedzenie, ubezwłasnowolnienie),
  • prawa pracy (rozwiązywanie konfliktów pomiędzy pracodawcą a pracownikami, udział w organizowanych negocjacjach pomiędzy stronami procesu).

W celu ustalenia terminu spotkania w siedzibie znajdującej się w Legnicy lub też filii w Polkowicach należy skontaktować się z pracownikami kancelarii telefonicznie albo poprzez wiadomość e-mail. Na stronie zamieszczono wszystkie informacje na temat świadczonych usług oraz zdobytych dyplomów i certyfikatów przez pracowników kancelarii.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adwokatmichalski.com/
Dodano: 2022-04-27
Telefon: 603121704
Miejscowość: Legnica
Adres: Adama Mickiewicza 1a
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://adwokatmichalski.com/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży