Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Francepol Sp. z o.o.

Transport małych ładunków – co warto wiedzieć?


Wśród najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców rodzajów transportu znajduje się transport drobnicowy. Co należy wiedzieć na temat tego typu ładunków?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że przewóz towarów zaklasyfikowanych jako LTL (Less Than Truckload) jest jedną z najtańszych opcji. Klient płaci jedynie za samą wagę i objętość przedmiotów, a nie za całą naczepę. Wybór tego typu usługi to idealne rozwiązanie dla małych i średnich zakładów przemysłowych i sklepów, które nie są w stanie wypełnić całego kontenera.

Ładunki drobnicowe to wszelkiego rodzaju niewielkie przedmioty o małej wadze i zróżnicowanych kształtach, towary przetworzone lub wyroby gotowe, które są przygotowane do postawienia na półce sklepowej lub przeznaczone do przepakowania w magazynach. Artykuły można umieszczać na paletach zbiorczych.

Drobnica dzieli się na dwa typy:

  • produkty z opakowaniem (pudełka, kartony, butelki, wiaderka, worki),

  • produkty bez opakowania.

Należy podkreślić, że transport drobnicowy powinni wybierać przedsiębiorcy, którzy chcą przewieźć produkty z dłuższą datą przydatności do użytku. W ten sposób nie można transportować świeżej żywności, roślin, materiałów niebezpiecznych i wymagających specjalnych warunków przechowywania. Warto wiedzieć, że drobnica jest o wiele bardziej narażona na uszkodzenia, ponieważ w czasie przewozu doładowywane są towary pochodzące od innych podmiotów. Ze względu na częsty załadunek i rozładunek w różnych punktach, przewóz ładunku jest również nieco dłuższy w porównaniu z transportem pełnokontenerowym.

Profesjonalny i bezpieczny transport małych ładunków drobnicowych to specjalność firmy Francepol. Informacje na temat usług można znaleźć na stronie internetowej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://francepol.com/pl
Dodano: 2022-06-22
Telefon: 683258343
Miejscowość: Stary Kisielin
Adres: Zatorze 9
Kod pocztowy: 66-002

Źródła:
https://francepol.com/pl/transport-ladunkow


Podobne Firmy

Tartak Rybojady Lidia Kapała
ul. Rybojady 15, 66320 Rybojady
Dźwigi Maciejewski
ul. Myszęcin 79, 66225 Szczaniec
Denticus
ul. Plac Matejki 21b, 65056 Zielona Góra
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży