Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

GREENHOUSE SERVICE S.C.


Jaką szklarnię ogrodową wybrać, aby była trwała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne?


Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez pracy w ogrodzie, pragnąc także uprawiać własne warzywa. Z pewnością nic nie smakuje tak dobrze i nie jest tak zdrowe, jak własne nowalijki. Aby je jednak wyhodować, trzeba im stworzyć odpowiednie warunki. Uprawianie ich w gruncie może zakończyć się niepowodzeniem ze względu na kapryśną pogodę, która może trwać nawet do końca maja. Oczywiście, można spróbować przygotować rozsady wielu warzyw w domu, ale nie jest to łatwe i nie zawsze daje efekty.

Chcąc odnieść sukces, warto pomyśleć o takiej ochronie jak szklarnia ogrodowa, która zabezpieczy roślinki przed chłodem, wiatrem i innymi niekorzystnymi czynnikami. Wybierając dobrej jakości konstrukcję z poliwęglanu o odpowiednim przekroju profili, można mieć pewność, że posłuży ona przez wiele lat. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę właśnie na ten ważny szczegół, gdyż może się okazać, że po pierwszej wichurze, wszystkie profile będą pogięte, a szyby połamane.

Wysokiej jakości szklarnie poleca firma Greenhouse Service od lat współpracująca z ich producentem. Od kilkudziesięciu lat wytwarza je belgijskie przedsiębiorstwo, którego produkty można obejrzeć na żywo na wystawie dystrybutora. Są to artykuły:

  • wykonane z wysokiej jakości, mocnych profilów poliwęglanowych,
  • z łączeniami profili na nierdzewne śruby aluminiowe,
  • z hartowanymi, odpornymi na gradobicie szybami, mocowanymi specjalnymi, gumowymi uszczelkami,
  • z certyfikatami dotyczącymi wytrzymałości i odporności na silne podmuchy wiatru,
  • o komfortowej wysokości ścian bocznych,
  • z 12-letnią gwarancją.

Każdy nabywca może wybrać odpowiadający mu kolor profilów. Są one malowane proszkowo, dzięki czemu farba utrzymuje się na konstrukcji przez długi czas. Profile szczytowe są tak wykonane, aby można było na nich zamontować specjalne, wiktoriańskie ozdoby.

Asortyment firmy jest niezwykle bogaty i można w nim znaleźć świetną, małą konstrukcję typu Euro-Micro, która sprawdzi się nawet na balkonie czy tarasie. Jest ona odpowiednia dla amatorów, ale w sprzedaży są również szklarnie dla osób, które pragną zająć się produkcją warzyw na poważnie. Produkt Euro-Super świetnie sprawdzi się też w centrach ogrodniczych, gwarantując długoletnie użytkowanie. Aby wybrać model szklarni odpowiedni do potrzeb, najlepiej zapoznać się z całą ofertą, dostępną na stronie dystrybutora.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://greenhouse-service.pl/
Dodano: 2022-06-13
Telefon: 504 130 489
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Kasztanowa 12
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://greenhouse-service.pl/szklarnie-ogrodowe/
https://www.homebook.pl/artykuly/3553/budowa-szklarni-jak-zbudowac-szklarnie-ogrodowa

Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży