Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Interkol


Czy deska sedesowa drewnopodobna to dobry wybór do publicznych toalet?


Wspólna przestrzeń miejska to także zaplecze sanitarne w strefach publicznych, takich jak chociażby urzędy czy instytucje. Ilość osób, które codziennie korzystają z takich miejsc, jest bardzo duża. Aby zachować zarówno higienę i czystość takich toalet, jak i odpowiednio zadbać o ich estetyczny wystrój, niezbędne są często spore inwestycje. 

Administratorzy budynków publicznych, wyposażając dostępne dla ogółu łazienki, głównie decydują się na rozwiązania, które są przede wszystkim wytrzymałe. Dużą uwagę poświęca się na aranżację kabin w toaletach. Najczęściej wybiera się deski odporne na znaczne ciężary (biorąc pod uwagę nieraz sporą wagę użytkowników), a jednocześnie łatwe w czyszczeniu. Nie mogą być to z pewnością modele, które niszczą się przy użyciu agresywnych, chlorowanych środków myjących i dezynfekujących. Najlepiej sprawdza się odpowiednio utwardzone tworzywo sztuczne.

Aby nadać toalecie nieco mniej sterylnego, bezosobowego charakteru, można zastosować wyposażenie wielokolorowe. Dobrym wyborem może być deska sedesowa drewnopodobna. Taki rodzaj jest dostępny w ofercie na stronie inter-kol.pl. Dostawca zaprasza do składania zamówień hurtowych. Dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem magazynowym, dzięki czemu może dostarczyć dowolną ilość sztuk do odbiorców na terenie całego kraju.

Proponowany asortyment to produkty certyfikowane. Dystrybutor gwarantuje ich jakość i wytrzymałość nawet podczas zwiększonej eksploatacji. Jeżeli toalety znajdują się w niewielkiej odległości od biur, poleca się wybór desek wolnoopadających, których użytkowanie eliminuje denerwujący odgłos zamykanej muszli klozetowej.

Atutem oferty sprzedażowej jest przystępna cena, mieszcząca się w założeniach ustawy o finansach i zamówieniach publicznych. Kadra dostawcy, dbając o kompleksowość świadczeń, na stronie internetowej sklepu publikuje również cenne porady dotyczące kwestii właściwego doboru deski oraz jej montażu. Dzięki temu zakupiony model z pewnością spełni oczekiwania przyszłych użytkowników. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://inter-kol.pl/
Dodano: 2022-06-28
Telefon: 509 015 222
Miejscowość: Tychy
Adres: Wałowa 37a
Kod pocztowy: 43-100

Źródła:
https://inter-kol.pl/deski-ozdobne-kolorowe/drewnopodobne


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży