Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

NOVATECH Mateusz Lorych


Agregat hydrauliczny 12V - co to takiego?


Agregaty hydrauliczne to sprzęty wykorzystywane do zasilania różnego rodzaju urządzeń, a ich zadaniem jest dostarczanie cieczy roboczej o odpowiednio wysokim ciśnieniu. Na rynku występują modele spalinowe, nieocenione na otwartych przestrzeniach, oraz elektryczne, odznaczające się cichą pracą. Do ich produkcji wykorzystuje się stal nierdzewną lub aluminium, czyli lekki metal, na którym nie pojawia się korozja, co sprawia, że znajduje zastosowanie w środowiskach o dużym stopniu wilgotności.

Agregaty składają się z kilku elementów, takich jak zbiornik służący do przechowywania i schładzania cieczy, rozdzielacze i zawory wpływające na kierunek przepływu oleju, filtry oczyszczające, pompy oraz manometry pokazujące wartość ciśnienia. Stanowią one podstawę przemysłu i są spotykane na liniach produkcyjnych. Zainteresowani tego typu sprzętami mogą wejść na witrynę silowniki24.pl, prowadzonej przez przedsiębiorstwo o dużej renomie. Jego specjalizacją jest sprzedaż nowoczesnych urządzeń z wieloma przydatnymi funkcjami, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Firma proponuje agregat hydrauliczny 12V o małej wadze i kompaktowych rozmiarach.

Klienci przedsiębiorstwa wybierają spośród sprzętów spalinowych z silnikami wysokoprężnymi, które odnajdują się w różnych gałęziach gospodarki. Współpracują one zarówno z dużymi, jak i nieco mniejszymi maszynami i są w stanie uzyskiwać duże siły w krótkim czasie. Artykuły te powstały z myślą o młotach hydraulicznych, wibromłotach, maszynach rolnych i leśnych oraz przeznaczonych do robót kanalizacyjnych.

Przed zakupem konkretnego modelu warto przyjrzeć się typom oraz liczbie pomp hydraulicznych, wydajności ciśnienia roboczego, typowi bloków zaworowych oraz formie zabudowy. Urządzenia dostępne w katalogu firmy odznaczają się niezawodnością, solidnością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami. Mają one niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Sprawdzają się w trudnych środowiskach oraz na specjalistycznych stanowiskach badawczych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://silowniki24.pl/
Dodano: 2022-06-29
Telefon: 660 678 158
Miejscowość: Leszno
Adres: Dożynkowa 35
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://silowniki24.pl/Agregat-hydrauliczny-12V-2-0kW-13L-p1879


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży